App Store Google Play

Резніченко зміг налагодити діалог з місцевими елітами і відновив розвиток інфраструктури - експертка

18 Березня 22:00
Резніченко зміг налагодити діалог з місцевими елітами і відновив розвиток інфраструктури - експертка

Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко потужно почав другу каденцію та зумів налагодити діалог з усіма гілками влади. Результат - вчасно прийняли бюджет, взялися за розвиток інфраструктури. Своєю думкою про 100 днів роботи голови облдержадміністрації поділилася керівник Дніпровського центру соціальних досліджень Анна Колохіна, передає Дніпроград з посиланням на Інформатор.

«В кінці 2020 року в області склалася конфліктна ситуація. Було напруга між тодішнім керівництвом регіону та керівниками деяких міст, районів, громад. Тому кадрові зміни стали правильним рішенням. Призначили людину, яка змогла врегулювати ситуацію », - вважає Ганна Колохіна.

На думку експертки, великим плюсом стало своєчасне прийняття бюджету. Адже це фінансова стабільність регіону. Ще, каже, їй дуже імпонує, що розвивається інфраструктура. Особлива увага приділяється лікарням, будівництва об'єктів «з нуля».

«Дніпропетровщина має велику інфраструктурну програму. У цьому році планують оновлювати і будувати майже 100 об'єктів. Все завдяки конструктивним відносинам з депутатським корпусом. Є загальне розуміння як розвивати область, які кошти на це потрібні», - зазначила Ганна Колохіна.

Помітила керівниця Дніпровського центру соцдосліджень, що голова ОДА не зраджує собі - залишається непублічною людиною. Вміє приводити з собою нових компетентних людей. Зараз продовжує формувати професійну команду.

Валентина Резніченка призначили на посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації 11 грудня 2020 року. Це його друга каденція. Під час першої регіоном керував з березня 2015 до червня 2019 року. За цей час в області втілили майже 2 тисячі проектів розвитку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...