App Store Google Play

У Дніпрі відкриється поп-ап хабу Дому Європи

17.03.2021 14:00
У Дніпрі відкриється поп-ап хабу Дому Європи

26 березня у Центрі сучасної культури в Дніпрі відкриється тимчасовий хаб програми ЄС Дім Європи. Завдяки цьому жителі міста та регіону зможуть дізнатися більше про європейські можливості, відвідати дискусії, кінопокази, невеликі вечірки та House of Europe Festival. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Центру сучасної культури.

З 26 березня по 16 травня 2021 року House of Europe проведе у Центрі сучасної культури події, які познайомлять дніпрян та жителів регіону із можливостями та програмами ЄС для культури та креативних індустрій, освіти, соціального підприємництва, медицини, медіа та роботи з молоддю. Ключова частина поп-ап хабу — інформаційні тижні. Це можливість для тих, хто хоче навчатися, знайомитися та попрацювати разом із колегами з ЄС, отримати нові професійні знання чи реалізувати свою ідею. Щосереди та суботи менеджери Дому Європи та інших програм ЄС презентуватимуть різні можливості: гранти, тренінги або табори. Тут можна буде знайти фінансування для проєктів, отримати консультації від експертів, навчитися писати заявки на гранти, почитати новинки від українських книжкових видавництв у лаунджзоні, відвідати концерт або воркшоп та познайомитися з місцевими агентами змін.

Попап хаб запрошує до спілкування, співпраці, знайомства із книжковими виданнями з України та ЄС. Тут також можна отримати друковані інформаційні матеріали від різних програм ЄС.

Завершиться поп-ап хаб фестивалем креативності, інновацій та підприємництва House of Europe Festival 15-16 травня. Дводенна подія поєднає лекції експертів з ЄС та України, історії про злети та падіння від креативних стартапів, особисті консультації досвідчених підприємців, концерти та кінопокази просто неба. Програму та хедлайнерів фестивалю організатори оголосять у травні.

«У фокусі уваги цьогорічного поп-апу — багатошаровість креативних індустрій України та ЄС. На прикладі Дніпра ми будемо шукати потенціал розвитку креативного сектору в постіндустріальних та пострадянських містах. У публічних дискусіях із експертами та інших заходах ми зможемо обговорити те, як змінюються колишні промислові центри завдяки креативному руху, соціальним бізнесам та проактивній громадській позиції. Таким чином поп-ап хаб стане міжнародним комунікаційним майданчиком, платформою для діалогу, що сприятиме відкритості міста та бізнесу до трансформацій», — зазначив Андрій Палаш, керівник Центру сучасної культури у Дніпрі.

«Креативні індустрії — це, мабуть, одна з найбільш динамічних та інноваційних галузей в сучасній Україні. Оскільки цій галузі часто не вистачає міжнародного виміру та виходу на міжнародну аудиторію, ми вважаємо, що зв’язок із методами, мережами та ринками ЄС може тут дуже допомогти. І навпаки: стартапи та креативні підприємці в ЄС можуть навчитися багатьох речей у своїх українських колег, їхніх ідей, амбіцій, прагматизму, стійкості та вмінню швидко робити перші кроки. І оскільки зараз найцікавіше у цій сфері відбувається зараз не лише у Києві, ми особливо пишаємося тим, що відкриваємо другий Поп-ап Дому Європи в Дніпрі в будівлі DCCC — вже визнаного рушія креативних індустрій в регіоні», — коментує Крістіан Дімер, керівник програми House of Europe.

Вхід на заходи — вільний за обов'язкової попередньої реєстрації. З огляду на карантин, кількість місць обмежена. Події відбуватимуться з урахуванням усіх протиепідемічних вимог заради протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Деякі події транслюватимуться онлайн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...