App Store Google Play

Фракція ЄС пропонує план вакцинізації населення Дніпропетровщини

17 Березня 19:30
Фракція ЄС пропонує план вакцинізації населення Дніпропетровщини

Фракція "Європейської Солідарності" в Дніпропетровській обласній раді виступила з черговою ініціативою. Запропоновано розробити регіональний план імунізації жителів міста та області. Про це повідомила Тетяна Запаря на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Дніпроград.

Так, для реалізації ініціативи необхідно внести зміни до обласного бюджету та виділити кошти на закупівлю вакцини. Також необхідно зібрати робочу групу, яка контролюватиме процес вакцинації в області на всіх етапах.

Відповідне Звернення фракція ЄС подала до Голови обласної ради. Голова обласної ради ініціативу підтримав та дав розпорядження до виконання.

"З того часу минуло три тижні. Жодних кроків у цьому напрямку не зроблено. А ми могли б не чекати, доки центральна влада дасть «відмашку» на дозвіл вакцинувати всіх бажаючих. Ми могли б стати регіоном, де представники місцевої влади беруть на себе відповідальність за своїх жителів не на словах. Сьогодні ранком на черговому засіданні фракції ми порадились і вирішили - діяти. Ми готові передати вже сьогодні один кисневий концентратор Обласному Департаменту охорони здоров’я. Так, саме в Департамент, адже там добре знають, які лікарні гостро потребують такого обладнання", - зазначила Тетяна Запаря.

У ЄС висловлюють сподівання, що найближчим часом ініціативу все ж буде підтримано і робоча група з питань імунізації населення області розпочне свою роботу.

Зазначимо, що за добу, станом на 17 березня, на Дніпропетровщині підтвердили 539 нових випадків коронавірусу. Від початку ж пандемії в області зафіксовано 80 219 випадків COVID-19. Померли 2148 жителів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...