App Store Google Play

З початку року у Кривому Розі витратили майже 18 млн на впровадження безоплатного проїзду для містян

16.03.2021 19:30
З початку року у Кривому Розі витратили майже 18 млн на впровадження безоплатного проїзду для містян

Криворізька мерія уклала низку угод із двома компаніями для запровадження безоплатного проїзду в муніципальному транспорті міста, передає Дніпроград.

У Кривому Розі запроваджують пілотний проєкт, який передбачає безкоштовний проїзд для мешканців Кривого Рогу у швидкісних трамваях, наземних трамваях та тролейбусах. Для цього електротранспорт облаштовують спеціальною Автоматизованою системою автоматичної оплати проїзду та закуповують багатофункціональні електронні «Картки криворіжця». 

Спеціальні термінали для оплати проїзду закупили ще минулого року. Також у 2020 році Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради закупила 162 312 “карток криворіжця” по 15,66 грн за одну. 

А у 2021 році придбала ще 150 тисяч магнітних карток у ТОВ “ІКТ Пластик” загальною вартістю у 1,48 мільйонів гривень (по 11,88 грн за одну картку). ТОВ “ІКТ Пластик” зареєстроване у Чернігові та працює з 2017 року. Ця компанія поставляла магнітні картки у Київський метрополітен. 

Департамент уклав дві угоди за переговорною процедурою із ТОВ “МД Софт” на програмування цмх карток на загальну суму 16,2 мільйонів гривень. За ці кошти компанія протестує картки, присвоїть їм номер, персоніфікує та виявить непрацездатні картки. Усього запрограмують 228 224 карток. Вартість програмування однієї картки складає 71 гривню. ТОВ “МД Софт” зареєстроване у Києві. Втім, усі свої договори компанія уклала саме з Криворізьким виконкомом. 

Загалом безкоштовний проїзд для всіх криворіжців мають запровадити вже з 1 травня. Мешканці їздитимуть за так званими «картками криворіжця». На реалізацію пілотного проєкту у бюджеті міста закладено 116 мільйонів гривень.

Нагадаємо, "картки криворіжця" вже оформили близько 230 тис городян: школярі, пільговики та пенсіонери. Ще понад 350 тисяч мешканців Кривого Рогу мають пройти процедуру оформлення в одному з пунктів прийому документів, розташованому в будь-якому з райісполкомів міста. 

Аби отримати “картку криворіжця” треба надати: оригінал паспорта громадянина України/документ на постійне проживання, ідентифікаційний код, посвідчення на пільги (у разі, якщо воно є). Витрати на картки також бере на себе міський бюджет. Оформити документ мають впродовж 10 робочих днів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...