App Store Google Play

З початку року у Кривому Розі витратили майже 18 млн на впровадження безоплатного проїзду для містян

16 Березня 19:30
З початку року у Кривому Розі витратили майже 18 млн на впровадження безоплатного проїзду для містян

Криворізька мерія уклала низку угод із двома компаніями для запровадження безоплатного проїзду в муніципальному транспорті міста, передає Дніпроград.

У Кривому Розі запроваджують пілотний проєкт, який передбачає безкоштовний проїзд для мешканців Кривого Рогу у швидкісних трамваях, наземних трамваях та тролейбусах. Для цього електротранспорт облаштовують спеціальною Автоматизованою системою автоматичної оплати проїзду та закуповують багатофункціональні електронні «Картки криворіжця». 

Спеціальні термінали для оплати проїзду закупили ще минулого року. Також у 2020 році Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради закупила 162 312 “карток криворіжця” по 15,66 грн за одну. 

А у 2021 році придбала ще 150 тисяч магнітних карток у ТОВ “ІКТ Пластик” загальною вартістю у 1,48 мільйонів гривень (по 11,88 грн за одну картку). ТОВ “ІКТ Пластик” зареєстроване у Чернігові та працює з 2017 року. Ця компанія поставляла магнітні картки у Київський метрополітен. 

Департамент уклав дві угоди за переговорною процедурою із ТОВ “МД Софт” на програмування цмх карток на загальну суму 16,2 мільйонів гривень. За ці кошти компанія протестує картки, присвоїть їм номер, персоніфікує та виявить непрацездатні картки. Усього запрограмують 228 224 карток. Вартість програмування однієї картки складає 71 гривню. ТОВ “МД Софт” зареєстроване у Києві. Втім, усі свої договори компанія уклала саме з Криворізьким виконкомом. 

Загалом безкоштовний проїзд для всіх криворіжців мають запровадити вже з 1 травня. Мешканці їздитимуть за так званими «картками криворіжця». На реалізацію пілотного проєкту у бюджеті міста закладено 116 мільйонів гривень.

Нагадаємо, "картки криворіжця" вже оформили близько 230 тис городян: школярі, пільговики та пенсіонери. Ще понад 350 тисяч мешканців Кривого Рогу мають пройти процедуру оформлення в одному з пунктів прийому документів, розташованому в будь-якому з райісполкомів міста. 

Аби отримати “картку криворіжця” треба надати: оригінал паспорта громадянина України/документ на постійне проживання, ідентифікаційний код, посвідчення на пільги (у разі, якщо воно є). Витрати на картки також бере на себе міський бюджет. Оформити документ мають впродовж 10 робочих днів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...