App Store Google Play

Стартував другий етап капремонту дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське

16 Березня 15:00
Стартував другий етап капремонту дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське

Стартував ремонт на сільських дорогах Дніпропетровської області. Техніка працює на декількох ділянках автошляху Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
 
«Від якості доріг залежить комфорт і безпека кожного мешканця області, – підкреслив Валентин Резніченко. – Відкрили новий ремонтний сезон. Розпочали з робіт, які дозволяє погода».

Дорога Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське проходить через декілька населених пунктів. Частину автошляху оновили  раніше. Привели до ладу найпроблемніші ділянки.

«Дорога була – жах! Нині – лялечка. Наче Київською трасою їдеш», – поділився водій, мешканець Верхівцевого Юрій Корень.

Ремонтникам залишилося оновити ще 5 відрізків дороги. Загалом 13 км.

«Працюємо відразу на декількох ділянках. Біля Авксенівки знімаємо старе покриття. У Павло-Григорівці робимо дорожню «подушку». Засипаємо дорогу шлаком. Зверху укладемо два шари асфальту», – розповів представник підрядної організації Віталій Кіхтенко.

На відремонтованих відрізках облаштовують з’їзди.

«Чекаємо на завершення ремонту. Та навіть із частково оновленою дорогою стало набагато легше і швидше перевозити врожаї та готову продукцію. Душа співає», – сказав фермер із Павло-Григорівки Іван Романець.

Загальна довжина дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське – 29 км. Її капітально ремонтують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Роботи – державним коштом.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...