App Store Google Play

Стартував другий етап капремонту дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське

16.03.2021 15:00
Стартував другий етап капремонту дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське

Стартував ремонт на сільських дорогах Дніпропетровської області. Техніка працює на декількох ділянках автошляху Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
 
«Від якості доріг залежить комфорт і безпека кожного мешканця області, – підкреслив Валентин Резніченко. – Відкрили новий ремонтний сезон. Розпочали з робіт, які дозволяє погода».

Дорога Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське проходить через декілька населених пунктів. Частину автошляху оновили  раніше. Привели до ладу найпроблемніші ділянки.

«Дорога була – жах! Нині – лялечка. Наче Київською трасою їдеш», – поділився водій, мешканець Верхівцевого Юрій Корень.

Ремонтникам залишилося оновити ще 5 відрізків дороги. Загалом 13 км.

«Працюємо відразу на декількох ділянках. Біля Авксенівки знімаємо старе покриття. У Павло-Григорівці робимо дорожню «подушку». Засипаємо дорогу шлаком. Зверху укладемо два шари асфальту», – розповів представник підрядної організації Віталій Кіхтенко.

На відремонтованих відрізках облаштовують з’їзди.

«Чекаємо на завершення ремонту. Та навіть із частково оновленою дорогою стало набагато легше і швидше перевозити врожаї та готову продукцію. Душа співає», – сказав фермер із Павло-Григорівки Іван Романець.

Загальна довжина дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське – 29 км. Її капітально ремонтують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Роботи – державним коштом.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...