App Store Google Play

Міськрада підписала Меморандум про партнерство і співпрацю з громадською організацією "Офіс ефективного регулювання"

16.03.2021 12:00
Міськрада підписала Меморандум про партнерство і співпрацю з громадською організацією "Офіс ефективного регулювання"

Дніпровська міська рада підписала Меморандум про партнерство і співпрацю з громадською організацією «Офіс ефективного регулювання» в рамках наповнення та оновлення платформи ефективного регулювання PRO по м. Дніпру – інформаційного сервісу підтримки підприємництва, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

У 2019 році мерія Дніпра з ініціативи міського голови Бориса Філатова для поліпшення бізнес-клімату та розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом у рамках проєкту #StartBusinessChallenge приєдналась до згаданої платформи. Протягом 2020 року і до нині місто лідирує за активністю та якістю наповнення кейсів з різних видів ведення бізнесу (у розрізі м. Дніпра), розміщених на цьому сервісі. Спочатку було 103 кейси, на сьогодні їх вже 127.

«Уклали відповідний меморандум для покращення бізнес-клімату у нашому місті. Передбачена спільна робота з «Офісом ефективного регулювання» для покращення показника легкості ведення бізнесу у Дніпрі за рейтингом Regional Doing Business, зокрема й завдяки впровадженню тих рекомендацій, які надаватимуть експерти офісу. Обов’язково працюватимемо над оновленням карток електронних послуг на платформі ефективного регулювання для полегшення започаткування і ведення власної справи. Щоб цей процес був для дніпрян максимально зручним і зрозумілим», — сказав секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Зі свого боку директор департаменту правового забезпечення ДМР Артем Павлов підкреслив, що співпраця з «Офісом ефективного регулювання» стане імпульсом для впровадження нових креативних ідей і спільних проєктів для ведення бізнесу, розвитку підприємництва у Дніпрі.

«До речі, вже підготовлено проєкт рішення міської ради щодо затвердження нової програми з реалізації регуляторної діяльності у Дніпрі, у рамках якої буде широке громадське обговорення проєктів регуляторних актів за участю представників міської влади, бізнесу, експертів, а також навчальні семінари для підприємців тощо. Словом, така робота ще більше сприятиме прозорості міської влади і регуляторної політики у місті зокрема».

Водночас менеджерка ІТ-проєктів «Офісу ефективного регулювання» Яніна Добровольська розповіла, що інформаційний сервіс «Платформа ефективного регулювання» доступна для 36 українських міст.

«Наші експерти навчають представників місцевих рад, консультують і допомагають на усіх етапах наповнення інформації у системі. Сподіваємося, що посилена співпраця з Дніпром стане гарним прикладом для інших міст. Тому вдячні за довіру», — наголосила менеджерка.

А голова «Офісу ефективного регулювання» Олексій Дорогань додав: «Наразі працюємо ще й над створенням нового сервісу, де можна буде отримати максимально детальну, покрокову інструкцію ведення бізнесу у Дніпрі, щоб підприємці швидко оформлювали власну справу і розвивалися».

За інформацією фахівців ГО «Офіс ефективного регулювання», найбільш популярними у Дніпрі є відкриття таких бізнесів, як дитячий садок, мініпекарня, автомийня, сироварня, кіоск з кавою, продуктовий магазин, кабінет сімейного лікаря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...