App Store Google Play

У Дніпрі відродять мечеть і побудують два грандіозні житлові комплекси

15 Березня 20:00
У Дніпрі відродять мечеть і побудують два грандіозні житлові комплекси

Три амбітних проекти були розглянуті на останньому засіданні містобудівної ради Дніпра. Два з них присвячені продовженню містобудівного розвитку житлового масиву Перемога, ще один - відновлення мечеті на вулиці Херсонській, 3. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор Гроші.

Так, на містобудівній раді Дніпра архітектором Ігорем Саєнко був представлений Містобудівний розрахунок будівництва Ісламського мусульманського духовно-культурного центру з реконструкцією по вулиці Херсонській, 3. Проект виконаний на замовлення мусульманської громади «Промінь ісламу».

Новою висотною домінантою житлового масиву Перемога-1 може стати багатоквартирний житловий будинок з вбудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом. Планується, що 23-поверхова висотка займе дві земельні ділянки - по вулиці Мандриківській, 51-д і вул. Набережна Перемоги, 40-а.

Загальна площа земельної ділянки - 0,48 га, житловий комплекс планується висотою 83 метра, в ньому запроектовано 144 однокімнатних квартири на 450 мешканців. Загальна площа будівлі - 22 тисячі квадратних метрів, площа квартир - 10963 кв. м, вбудованих приміщень для торгівлі та іншого -7674.

Містобудівна розрахунок цього об'єкта на замовлення ТОВ «Зем-Інвест» розробила архітектор Лариса Патлаха, а представив на засіданні містобудівної ради молодий архітектор В'ячеслав Биков. При цьому в представлений на містобудівній раді проект була включена і перспектива розвитку прилеглих кварталів.

Найбільш суперечливий і концептуальний проект був представлений архітектором Михайлом Аліповим. На замовлення ТОВ «Терра Дніпро» їм був виконаний Містобудівний розрахунок житлового комплексу по вул. Мандриківська, 298.

Площа ділянки - 5758 квадратних метрів, площа забудови - 2053 кв. м. Загальна площа житлового комплексу - 19626 квадратних метрів, з яких на квартири доводиться 13184, на паркінги - 2308, допоміжні приміщення - 3398 квадратних метрів.

Житловий комплекс планується ступінчастим, з підвищенням поверховості від 8 поверхів до 15 і 23 та максимальною висотою в 80 метрів, в ньому запроектовано 257 квартир на 500 мешканців. Для автомобілів мешканців та їхніх гостей передбачено 140 місць на вбудованому в комплекс трьохрівневому паркінгу і ще 14 - на прибудинковій території.

В цілому всі три проекти були схвалені членами містобудівної ради, робота над ними продовжиться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...