App Store Google Play

На об’їзній дорозі Дніпра будують дворівневу розв’язку

12 Березня 21:30
На об’їзній дорозі Дніпра будують дворівневу розв’язку

Триває будівництво 7-кілометрової ділянки об’їзної дороги Дніпра. Нині на перетинанні з вулицею Аеропортівською зводять дворівневу транспортну розв’язку. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Нова об’їзна розвантажить Дніпро від транзитного транспорту. Менше буде заторів. Фури не псуватимуть міські дороги», – зазначив Валентин Резніченко.

Нова дорога з’єднає Запорізьку трасу Н-08 з Південним мостом.

Нині мостовики зводять дворівневу розв’язку. Вона буде з 4 смугами – по 2 у кожен бік.

«Шляхопровід будуємо для безпеки руху. Він розділить транспортні потоки на аеропорт та Південний міст», – підкреслив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Під майбутній шляхопровід дорожники забивають буро-набивні палі. Вже готові 7. Загалом буде майже півсотні.

«На часі – і влаштування земляного полотна. Готуємо основу для дорожнього «одягу», – розповів представник підрядної організації Олександр Бондаренко.

Тривають роботи і на відрізку 1,2 км, що примикає до шляхопроводу через вулицю Мільмана. Там переносять комунікації. Облаштовують нову систему водовідведення.

«Радіємо будівництву об’їзної. Вона дозволить економити час. Нерідко доводиться їздити до Солоного. Через затори на вулицях втрачаю до півгодини», – поділився водій, мешканець Дніпра Ярослав Сердюк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...