App Store Google Play

Ключовий міст на трасі Дніпро-Решетилівка будується з випередженням графіка на 1 місяць

11 Березня 16:35
Ключовий міст на трасі Дніпро-Решетилівка будується з випередженням графіка на 1 місяць

Завдяки тому, що в зимовий період роботи з будівництва моста через канал Дніпро - Донбас на трасі Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка не зупинялися і велися цілодобово, мостобудівникам вдалося випередити графік на 1 місяць. Про це повідомляється на сторінці програми «Велике будівництво» у Facebook, інформує Дніпроград.

Міст через канал є основним об'єктом на трасі Н-31. «Цей перехід є надзвичайно важливою ланкою в проєкті будівництва доріг. Завершення його будівництва дозволить об'єднати частини лінійної ділянки нової автодороги км 26+600 - км 28+600 і забезпечити безперешкодну доставку матеріалів для будівництва магістралі до кордону Дніпропетровської області», - уточнюється на сторінці «Великого будівництва».

Зведення мосту почалося в серпні минулого року. На сьогодні вже облаштовані залізобетонно-монолітна плита проїзної частини і монолітні тротуари, ведуться роботи з відсипання земляного полотна на підходах до мосту, зміцнюється також берег каналу.

Міст буде оснащений системою збору води з проїзної частини і технологічних тротуарів до вертикального сепаратора, який забезпечить механічну очистку рідини від нафтопродуктів та інших шкідливих речовин. Це дозволить запобігти потраплянню ливневої води до каналу.

За інформацією мостобудівників, додатково спеціальна група водолазів розчистить дно каналу і відновить його за допомогою залізобетонних плит.

Після завершення будівництва протяжність нового моста складе 99,8 м, ширина - 27 м. Рух по ньому буде організований у двох напрямках, по дві смуги у кожному.

Крім будівництва мосту через канал, одночасно ведеться будівництво двох шляхопроводів на км 21+900 і км 27+970, а також на км 27+960 дороги Т-04-12. На цих об'єктах роботи знаходяться на завершальній стадії. Мостобудівники вже у травні планують завершити будівництво мостових споруд і відкрити повноцінний рух на новозбудованій ділянці траси Н-31 протяжністю 28 км в обхід населених пунктів Лобойківка та Петриківка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...