App Store Google Play

У центрі Дніпра в черговий раз продають "убитий" Будинок офіцерів

10 Березня 14:00
У центрі Дніпра в черговий раз продають "убитий" Будинок офіцерів

У Дніпрі в черговий раз на торги потрапила відома будівля в центрі міста - Англійський клуб, який дніпряни ще знають як Будинок офіцерів. Будівля по вулиці Воскресенській, 3 виставили для продажу на майданчику СЕТАМ. Про це передає Дніпроград з посиланням на 056.

Як стало відомо, продавцем Будинку офіцерів виступає "ПриватБанк". Початкова вартість історичної будівлі, прибудов та іншої атрибутики - трохи більше 17 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що Англійський клуб був у володінні дніпровського бізнесмена Ігоря Коломойського. Англійський клуб, як приватна власність, потрапила в заставу "ПриватБанку".

В даний момент, майданчик СЕТАМ описує історичний будинок, як "майно, яке належить боржнику за договором купівлі-продажу". Історична будівля в центрі міста неодноразово виставлялося на торги і ціна споруди помітно впала. Новий аукціон запланований на 23 березня.

Англійський клуб був побудований в Дніпрі ще в 1891 році. З самого початку будівля стала візитівкою, де збирався весь бомонд тоді ще Катеринослава. Його будівництво було складним з фінансової точки зору через те, що вимоги до клубу були високі. У будівлі розташувалися концертні зали, величезна бібліотека, ресторан, тераси та інші об'єкти для розкішного життя. Приміщення також здавалися для виступу артистів і вечорів азартних ігор.

У 1927 році будівлю віддали під Будинок офіцерів, який діяв до початку 2000х. Після цього, історична будівля почала занепадати і незацікавленість "приватної особи" в його реконструкції, перетворили візитну картку міста в руїни.

Додамо, що "ПриватБанк" планує незабаром знайти покупця для історичної будівлі. Розташування в центрі Дніпра робить історичну будівлю ласим шматочком для підприємців, ось тільки активісти і історики виступають проти перетворення історичної спадщини Дніпра в черговий ТРЦ або комерційний куточок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...