App Store Google Play

У центрі Дніпра в черговий раз продають "убитий" Будинок офіцерів

10.03.2021 14:00
У центрі Дніпра в черговий раз продають "убитий" Будинок офіцерів

У Дніпрі в черговий раз на торги потрапила відома будівля в центрі міста - Англійський клуб, який дніпряни ще знають як Будинок офіцерів. Будівля по вулиці Воскресенській, 3 виставили для продажу на майданчику СЕТАМ. Про це передає Дніпроград з посиланням на 056.

Як стало відомо, продавцем Будинку офіцерів виступає "ПриватБанк". Початкова вартість історичної будівлі, прибудов та іншої атрибутики - трохи більше 17 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що Англійський клуб був у володінні дніпровського бізнесмена Ігоря Коломойського. Англійський клуб, як приватна власність, потрапила в заставу "ПриватБанку".

В даний момент, майданчик СЕТАМ описує історичний будинок, як "майно, яке належить боржнику за договором купівлі-продажу". Історична будівля в центрі міста неодноразово виставлялося на торги і ціна споруди помітно впала. Новий аукціон запланований на 23 березня.

Англійський клуб був побудований в Дніпрі ще в 1891 році. З самого початку будівля стала візитівкою, де збирався весь бомонд тоді ще Катеринослава. Його будівництво було складним з фінансової точки зору через те, що вимоги до клубу були високі. У будівлі розташувалися концертні зали, величезна бібліотека, ресторан, тераси та інші об'єкти для розкішного життя. Приміщення також здавалися для виступу артистів і вечорів азартних ігор.

У 1927 році будівлю віддали під Будинок офіцерів, який діяв до початку 2000х. Після цього, історична будівля почала занепадати і незацікавленість "приватної особи" в його реконструкції, перетворили візитну картку міста в руїни.

Додамо, що "ПриватБанк" планує незабаром знайти покупця для історичної будівлі. Розташування в центрі Дніпра робить історичну будівлю ласим шматочком для підприємців, ось тільки активісти і історики виступають проти перетворення історичної спадщини Дніпра в черговий ТРЦ або комерційний куточок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...