App Store Google Play

Мешканка Кривого Рогу із учителів пішла у піхоту

09.03.2021 15:30
Мешканка Кривого Рогу із учителів пішла у піхоту

Єлизавета вже вісім місяців проходить службу в одній з механізованих бригад. Дівчина свідомо обрала військову кар’єру. Вісім років вона працювала вчителем фізичного виховання в одній зі шкіл Кривого Рогу, а тепер зі своїм підрозділом виконує бойове завдання на Луганщині. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Україна LIVE.

На одній позиції їх двоє дівчат і вони на рівних із чоловіками, серед яких є досвідчені, з потужним бойовим досвідом сержанти, і зовсім молоді хлопці, які нещодавно лиш прийшли, несуть службу та утримують ділянку фронту. Ніяких преференцій, однакові обов’язки, хіба що живуть окремо в затишному бліндажі, ну і дрова для пічки чоловіки рубають. Разом із побратимами дівчата несуть службу і спостерігають за діями ворога.

Єлизавета пройшла курси підготовки в «Десні», показала там добрі результати. Особливо до душі, як не дивно, дівчині припала стрілецька зброя, і вона досить впевнено нею володіє.

"Я давно мріяла про військову службу, але вагалась – чи витримаю я і не підведу своїх товаришів", − розповідає дівчина.

Вона завжди була патріотично налаштована, брала активну участь у місцевому Майдані у 2014 році. Гарна фізична форма та захоплення спортом допомагає дівчині нарівні з чоловіками переносити всі тягарі військової служби. Не кожний чоловік здатний покинути улюблену роботу, чудових учнів, одягнути військову форму і виконувати завдання на передній лінії. Тому для Лізи адаптація до фізичних навантажень та специфічного польового побуту тривала не довго. Усе компенсувалось великим бажанням та мотивацією.

У відпустці Ліза завітала до рідної школи.

"То було дуже круто, колеги зраділи моєму візитові, а діти дивились на мене з захопленням, наче то була не я – їхня вчителька фізкультури, а інша людина", − каже дівчина.

Час уже йшов до вечора, і ворог зазвичай в цей період починав «прощупувати» і провокувати піхотинців. Ми попрощались, а дівчина залишилась на опорнику − весела, щира, дівчина-весна, впевнена у собі й своїх товаришах.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...