App Store Google Play

Рівень добробуту молоді у Дніпрі один з найвищих в Україні

06.03.2021 20:00
Рівень добробуту молоді у Дніпрі один з найвищих в Україні

Дніпро увійшов до п’ятірки міст з найкращими результатами «Індексу благополуччя молоді», посівши 4 місце в Україні. Індекс благополуччя молоді – це комплексний індекс, який включає 49 показників за 7 напрямками: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному житті, участь у громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Дніпро увійшов до п’ятірки найкращих, а значить багато його параметрів є збалансованими.  Індекс благополуччя молоді тісно пов'язаний з усім, що відбувається у місті. Цей показник дуже сильно впливає на розвиток мегаполіса та на його досягнення. Перш за все, наша молодь почуває себе досить захищено, має багато можливостей, може брати участь у житті міста завдяки інформаційним технологіям. Це процес взаєморозвитку», –  зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Згідно умов ініціативи на сайті міської ради з 24 листопада по 24 грудня 2020 року було впроваджено платформу та проведено опитування молоді. Участь у ньому взяли 817 дніпрян віком від 14 до 35 років. Це найбільший показник серед усіх міст в Україні. Найвищий бал опитування – одиниця, Дніпро набрав 0,7.

«За результатами опитування рівень задоволення молоді життям у Дніпрі є досить високим. Приємно, що у нас є свідомі молоді люди, які долучилися не тільки безпосередньо до опитування, а й до організації цього процесу», – наголосила заступниця директора – начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР Дар’я Біла.

За словами представника фонду ООН у галузі народонаселення Дмитра Куліка, опитування Індексу благополуччя молоді – це один з інструментів, який допомагає молоді комунікувати з міською владою.

«Індекс благополуччя молоді – це потужний інструмент для формування молодіжної політики в місті, з урахуванням найбільш важливих критеріїв. У свою чергу, міська влада завдяки показникам індексу може зрозуміти, у які напрямки слід інвестувати кошти для розвитку», - сказав Дмитро Кулік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...