App Store Google Play

У Нікополі «з нуля» будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном

5 Березня 20:00
У Нікополі «з нуля» будують стильний та сучасний спорткомплекс із басейном

У Нікополі «з нуля» будують перший спортивно-оздоровчий комплекс із басейном. На об’єкті працює важка техніка, тривають бетонні роботи. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Зводимо перший в Нікополі спорткомплекс з басейном. Запланували незвичну, яскраву та виразну будівлю. З вітражами, цікавою архітектурою», – зазначив Валентин Резніченко. 

Спорткомплекс матиме «ломаний» дах. Всередині – багато світла та простору.

В основній частині корпусу  буде дорослий 25-метровий басейн. І вдвічі менший – дитячий. В іншій – розмістять спортивний зал, кабінети для адміністрації і тренерські.

«Комплекс має стати ключовим об’єктом спортивної інфраструктури Нікополя. Проєкт красивий, цікавий, сучасний. Думаю, жителям міста він дуже сподобається», – розповів генеральний директор будівельної компанії «Стройінвест» Сергій Гавриленко.   

Спорткомплекс буде зручним для людей з інвалідністю. Там встановлять пандуси, нанесуть спеціальну розмітку, покладуть тактильну плитку. Для спуску в басейн обладнають два підйомника.

«Будівництво інтенсивне. Ми дуже цьому раді. Діти та дорослі зможуть ходити до сучасного басейну», – поділилася мешканка Нікополя Валентина Карнаух.

Щоденно на об’єкті працюють до 30 будівельників. Вже залили бетоном дно великого та малого басейнів.

Об’єкт – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Зводять спортивно-оздоровчий комплекс, площею більш ніж 2,6 тис кв. м.Зводять спортивно-оздоровчий комплекс, площею більш ніж 2,6 тис кв. м.

Допомагає будівельникам важка техніка Допомагає будівельникам важка техніка

Басейнів буде два – для дорослих та дітейБасейнів буде два – для дорослих та дітей

На об’єкті щодня до 30 будівельниківНа об’єкті щодня до 30 будівельників

Працюють, не покладаючи рук Працюють, не покладаючи рук

Вже залили бетоном дно басейнівВже залили бетоном дно басейнів

Прагнуть завершити роботи якнайшвидше  Прагнуть завершити роботи якнайшвидше

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...