App Store Google Play

Комфортні умови та сучасне обладнання: яким після реконструкції буде приймальне відділення міськлікарні Покрова

4 Березня 15:30
Комфортні умови та сучасне обладнання: яким після реконструкції буде приймальне відділення міськлікарні Покрова

У приймальному відділенні центральної міської лікарні Покрова глобальна реконструкція. Після завершення робіт лікарі зможуть рятувати більше хворих. Та вперше робитимуть операції пацієнтам з мозковими інсультами. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Оновлюємо 13 приймальних відділень по всій області. Там буде сучасне обладнання. Пацієнтам допомагатимуть в комфортних умовах», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко. 

Відділення у Покрові матиме потужний  діагностичний блок, оглядові, маніпуляційні, операційну. Встановлять цифровий рентген, комп’ютерний томограф, ендоскопічну техніку. Буде й кабінет УЗД, палати інтенсивної терапії.

Лікарі зможуть рятувати хворих з мозковими інсультами. Їх не потрібно буде везти у Нікополь, розповів гендиректор центральної міськлікарні Покрова Анатолій Шкіль.

«Команда ух, працюють за двух!». Видно, що об’єкт роблять з душею. Вперше за чотири десятиліття лікарня матиме таке гарне відділення екстреної меддопомоги», –поділився Анатолій Шкіль.

Для заїзду машин «швидкої» будують критий бокс з автоматичними воротами.

«Хороша ідея реконструювати приймальні відділення. Для нашого міста це особливо актуально. Хочеться якісного обслуговування та лікування», – сказав мешканець Покрова Віктор Гебало.

Реконструкцію розділили на дві черги, щоб не зупиняти прийом пацієнтів. Зараз на фініші оновлення центрального входу та лівого крила. Інше працює в звичному режимі. Запустять першу чергу, перейдуть до наступної. Працюють в дві-три зміни.

«Підготували приміщення під двотонний комп’ютерний томограф. Кімната – з рентген захистом для безпеки медпрацівників. Використовували спеціальний барітовий гіпс та шпаклівку», – розповів представник генпідрядника Владислав Лакіза. 

За добу через приймальне відділення міської лікарні Покрова проходить до 50 людей. Після завершення робіт там зможуть приймати вдвічі більше пацієнтів.

Реконструкція приймальних відділень – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Після реконструкції пацієнтам зможуть надавати допомогу у більш комфортних умовахПісля реконструкції пацієнтам зможуть надавати допомогу у більш комфортних умовах

Будівельники працюють у дві-три зміниБудівельники працюють у дві-три зміни

У будівлі підсили стіни, проклали нові комунікації

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...