App Store Google Play

Корбан став співвласником мережі магазинів електротехніки «Цитрус»

02.03.2021 09:30
Корбан став співвласником мережі магазинів електротехніки «Цитрус»

Геннадій Корбан став власником 50% акцій компанії, якій належать торгові марки й логотипи мережі магазинів техніки та електроніки «Цитрус». Про це свідчать дані платформ «Опендатабот» та YouControl, передає Дніпроград з посиланням на hromadske.

Зокрема, Корбан отримав у власність 50% ТОВ «ЗТ-ІНВЕСТ», його частка в статутному капіталі компанії становить 801,5 тисячі гривень. Таку ж частку має одеський бізнесмен і співвласник «Цитрусу» Григорій Топал.

Як зазначає видання Ain.ua, саме на «ЗТ-ІНВЕСТ» зареєстровані торгові марки та логотипи мережі магазинів «Цитрус».

25 лютого Корбан замінив Дмитра Зінченка ㅡ співзасновника мережі електротехніки. 

Раніше між двома власниками «Цитрусу» ㅡ Топалом і Зінченком ㅡ стався конфлікт. Останній заявляв, нібито його бізнес-партнер намагається захопити компанію. Одеські бізнесмени Топал і Зінченко заснували компанію «ЗТ-ІНВЕСТ» ще у 2000 році, кожному дісталася доля у 50%. У 2019 році мережа магазинів «Цитрус» значно виросла: увійшла до списку 30 найдорожчих компаній в Україні та оцінювалась у 65 мільйонів доларів. Нині магазини компанії є в 11 містах України.

У серпні 2020 року Григорій Топал намагався без відома бізнес-партнера передати права на низку торгових марок, які належать «ЗТ-ІНВЕСТ» (зокрема й марки, пов'язані з «Цитрусом»), своїй власній компанії «Т-Рент».

Однак для цього передання майна мав зафіксувати «Укрпатент». Там реєструвати передання прав відмовилися через проблеми з оформленням документації. Тоді «ЗТ-Інвест» звернулося з позовом проти «Укрпатенту» до Господарського суду міста Києва.

Водночас інший співвласник «Цитрусу», Дмитро Зінченко, заявив, що Топал проводить рейдерське захоплення спільного бізнесу. Його колишня асистентка також писала, що через підтримку Зінченка їй спалили машину ㅡ у цьому вона звинуватила Топала.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...