App Store Google Play

У Дніпрі спецпризначенці помилились адресою й провели обшуки не в тому будинку, побивши його власника

26 Лютого 18:30
У Дніпрі спецпризначенці помилились адресою й провели обшуки не в тому будинку, побивши його власника

У Дніпрі правоохоронці переплутали адреси й вдерлись до будинку невинної людини. Під час несанкціонованого обшуку спецпризначенці скрутили власника помешкання та розтрощили частину майна. Зважаючи на це, Амур-Нижньодніпровський райсуд міста зобов'язав виплатити потерпілому 1 млн. гривень моральної компенсації. Про деталі інциденту йдеться в рішенні суду, передає Дніпроград.

Так, з самого початку спецназ не намагався потрапити в дім мирно, а відразу зламав відкаточний привід для воріт, встановлену у дворі відеокамеру та вхідні двері, які, до слова, були відчиненими. Після цього вони затримали власника помешкання, який на той момент приймав душ. Вони витягли його голову та сркутили на підлогу. В такому положенні чоловік знаходився більше 40 хвилин.

В свою чергу, потерпілий, який виявився адвокатом, зазначав силовикам, що вони помилились адресою. Втім, це їх не переконало, і вони продовжили незаконний обшук. Правоохоронці покинули будинок тільки після того, як додому повернулась дружина потерпілого й показала документи на право власності.

Зазначається, що після інциденту в затриманого боліли ребра та спина. До того ж чоловікові довелося пояснювати, що він не злодій, і виправдовуватися перед сусідами, тоді як обшуки могли нашкодити його діловій репутації через неправдиві чутки.

Окрім цього, власники будинку виявили, що зі скриньки в гардеробній кімнаті, розташованій на другому поверсі, зникли 20 тисяч доларів. Тому потерпілий звернувся в суд із приводу виплати відшкодування за завдану моральну та матеріальну шкоду.

Відтак, Амур-Нижньодніпровський райсуд Дніпра постановив стягнути з державного бюджету шляхом списання коштів з єдиного казначейського рахунку на користь потерпілого адвоката на відшкодування моральної шкоди 1 млн гривень та на відшкодування матеріальної шкоди 77 457 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...