App Store Google Play

На Дніпропетровщині вакцинували від COVID-19 перших медиків

26 Лютого 14:00
На Дніпропетровщині вакцинували від COVID-19 перших медиків

На Дніпропетровщині стартувала вакцинація від коронавірусу. Перші дози AstraZeneca (Covishield) отримали медики 21-ї інфекційної лікарні у Дніпрі. Розпочали із завідувача відділом Анатолія Анчишкина, передає Дніпроград з посиланням на сайт ДніпроОДА.

 

Анатолію Івановичу – 70 років. Каже, бореться з інфекціями ледве не все життя. Працював раніше в СЕС, нині – в інфекційці.

 

«Впевнений у необхідності щеплення. Зараз мені ввели частинку вірусу. Тепер імунна система вироблятиме антитіла. За місяць – повтор, – розповів Анатолій Анчишкин. – Ризики від вакцинації незрівнянно менші за зустріч із «живим» коронавірусом».

 

Другою в області зробила щеплення молода лікарка Ірина Фільнюк. Професію інфекціоніста обрала ще у виші. Каже, вона цікава. Будь-яка інфекція – щось нове, неочікуване, не відомо, як себе поведе.

 

Ірина допомагає хворим на COVID-19 із початку пандемії.

 

«Дуже рада, що вакцинацію розпочали з нашої лікарні. Ми найбільше контактуємо з хворими на коронавірус. Щеплення – це захист і себе, і оточуючих, і родини», – поділилася Ірина Фільнюк.

 

Щеплення проводять медики спеціально навченої мобільної бригади. Спочатку лікар оглядає пацієнта. Якщо не виявляє протипоказань – медсестра в сусідній кімнаті вводить вакцину. AstraZeneca (Covishield) – ефективна та безпечна, стверджує лікарка мобільної бригади Ольга Лотиш.

 

«Спочатку робитимемо 100 щеплень на день, – наголосив заступник директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Олексій Григорук. – Вже з наступного тижня цю цифру збільшимо. Проте не женемося за швидкістю. Щеплення робитимемо якісно та за всіма стандартами». 

У першу чергу на Дніпропетровщині вакцинуватимуть від COVID-19 медиків госпітальних баз, ковідних лабораторій, мобільних бригад та «швидких».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...