App Store Google Play

Доторкнутися до майбутнього: у Дніпрі відкрили перший STEM-кабінет для школярів

26 Лютого 17:00
Доторкнутися до майбутнього: у Дніпрі відкрили перший STEM-кабінет для школярів

У Дніпрі відкрили перший STEM-кабінет. Він розташувався у гімназії № 3, що по вул. Гулі Корольової. Тут вчитимуться учні й двох сусідніх шкіл – № 118 та № 121. Другий такий кабінет запрацював у школі № 129. У кабінеті «Іnterpipe mechatronic lab» школярі практикуватимуться на мінімоделях обладнання, яке нині є на заводі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Тут групи школярів працюватимуть за окремими навчальними планами. Ці знання діти зможуть використати у майбутньому, можливо, це вплине на вибір професії: навички, отримані у кабінеті мехатроніки, дозволять цим дітям розвивати промисловість у нашому місті», – розповіла заступниця міського голови Дніпра, директорка департаменту гуманітарної політики ДМР Ксенія Сушко.

Проєкт «Іnterpipe mechatronic lab» реалізував департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради спільно з компанією ТОВ «Інтерпайп Україна» – було підписано відповідний меморандум про співробітництво.

«Мехатроніка – це як сімейний лікар для робота: є величезний верстат, його потрібно запрограмувати та налаштувати. Цей кабінет – перший крок до того, аби ці діти у майбутньому могли працювати з таким сучасним обладнанням. Людей, які таке вміють, не багато, і вони досить затребувані, тож ці учні зможуть обрати професію, яка їм буде цікава та яка добре оплачується», – додав народний депутат України Дмитро Кисилевський під час відкриття кабінету.

У рамках меморандуму вчителі вже пройшли навчання у «Дніпровській політехніці», де вони отримали навички роботи із обладнанням STEM-кабінету.

«Мехатроніка об’єднує математику, фізику та інформатику. Завдання дітей – зрозуміти міжпредметний зв’язок, а наше завдання як вчителя підтримати їх. Мехатроніка – це не просто про знання, це про вміння їх практично використовувати», – розповів Олександр Спичак, учитель фізики та інформатики гімназії № 3, викладач STEM-кабінету.

Переможниця змагань з мехатроніки на «Technofest-2019», учениця 11-А класу гімназії № 3 Вероніка Подлєснова впевнена, що заняття у STEM-кабінеті будуть дуже ефективними: «Я заздрю учням, які навчатимуться у цьому класі, коли я вже закінчу школу! Світ не стоїть на місці, багато процесів уже зараз автоматизуються. Професії, пов’язані з цим, будуть дуже актуальні».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...