App Store Google Play

У Павлограді поточним ремонтом доріг за 5 мільйонів займатиметься місцева компанія

25 Лютого 20:00
У Павлограді поточним ремонтом доріг за 5 мільйонів займатиметься місцева компанія

Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради уклало угоди з ТОВ “ЄвроБуд Плюс” на поточний ремонт місцевих доріг. Загальна вартість договорів склала 4,7 мільйона гривень, передає Дніпроград. 

Зокрема, Управління вирішило не проводити один відкритий тендер на 4,7 мільйонів гривень з титульним списком вулиць, де необхідно відремонтувати дороги. А оголосило 49 торгів, де шукало окремих підрядників на ремонти кожної окремої вулиці. Цікаво, що жодна оголошена закупівля послуг не перевищувала 200 тисяч гривень, що дозволило провести усі закупівлі за спрощеною процедурою. 

За новою редакцією закону “Про публічні закупівлі” такі закупівлі мають проводитись у послідовності, аналогічній проведенню звичайних відкритих торгів із застосуванням системи електронних закупівель. Проте спрощена закупівля вважається проведеною навіть за наявності одного учасника. Ані умови закупівлі, ані рішення замовника за спрощеною процедурою не підлягають оскарженню в антимонопольний комітет.

На усі торги по ремонту доріг, які оголосило Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради, прийшла лише одна фірма - ТОВ “ЄвроБуд Плюс”. Тож закупівля послуг по суті відбулася без конкуренції серед учасників, а самі договори підписувалися з одним єдиним учасником. В свою чергу, “ЄвроБуд Плюс” знизило вартість оголошеної вартості закупівлі всього на 1,5%. Компанія має замінити асфальт на вулицях Павлограду до грудня поточного року.

ТОВ “ЄвроБуд Плюс” працює з 2007 року. Компанія зареєстрована у селі Богуслав Павлоградського району. Її власником значиться дніпрянин Карен Антонян. Основний вид діяльності фірми - будівництво доріг та автострад. За чотири останні роки «Євробуд Плюс» освоїла більше 1,5 мільярда бюджетних коштів. Найбільше замовників компанії у Харківській області: на тендерах ДП «Дороги Харківщини» фірма виграла закупівлі на близько 400 мільйонів гривень. 

Компанія має кримінальний шлейф. Зокрема, за версією слідства, у 2017 році ТОВ “Євробуд Плюс” та Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради вносили “завідомо неправдиві відомості” щодо об’єму виконаних робіт з капітального та поточного ремонту автомобільних доріг у Павлоградському районі. 

У 2016 році правоохоронці підозрювали ТОВ “Євробуд Плюс” у розтраті бюджетних коштів. Зокрема, в останній опублікований ухвалі за грудень 2016 року йдеться, що компанія нібито завищувала вартість будівельних матеріалів під час ремонту доріг у Павлоградському районі. 

Ще одна кримінальна справа стосується ремонту дороги на Харківщині у 2017 році. За версією слідства, компанія відремонтували 2,7 кілометра дороги, а гроші отримала як за чотири кілометри дороги. Остання ухвала по цьому провадженню опублікована в січні 2020 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...