App Store Google Play

У Дніпрі презентували унікальний міжнаціональний і міжрелігійний календар України

24 Лютого 18:30
У Дніпрі презентували унікальний міжнаціональний і міжрелігійний календар України

У Дніпрі презентували міжнаціональний і міжрелігійний календар України, розроблений Музеєм Голокосту та Центром вивчення Голокосту «Ткума». Про видання розповів директор музею Ігор Щупак, передає Дніпроград з посиланням на Радіо Свобода.

За його словами, календар на 2021 рік показує українські національні та релігійні свята, а також свята мусульман та юдеїв України, головні пам’ятні дати, зокрема дати національних трагедій.

«Ми випустили цей календар, аби і в свята, і в трагічні дні ми розуміли біль кожного, бо чужого болю не буває», – сказав Щупак.

Як зазначив історик, потреба в розробці виникла серед іншого і через те, що Календар пам’ятних дат на сайті Верховної Ради неповний і з помилками.

«Прикро, але деякі пам’ятні дати там взагалі не згадані, зокрема забули про День пам’яті жертв голодоморів. Деякі дати написані неправильно: ми кажемо про геноцид кримськотатарського народу, а там – трагедія кримськотатарського народу. Трагедій багато, але геноциди – це найстрашніші злочини проти людства», – зазначив Щупак.

Друком вийшла паперова версія календаря, де всі значущі дати позначені кольорами. Відсканувавши QR-код, можна побачити детальні описи подій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...