App Store Google Play

"Безпечна школа": батьків дніпровських школярів сповіщають про прихід і вихід дитини зі школи через месенджери

23.02.2021 09:30
"Безпечна школа": батьків дніпровських школярів сповіщають про прихід і вихід дитини зі школи через месенджери

У Дніпрі батьки школярів знають, коли їхні діти прийшли чи пішли зі школи. Все завдяки програмі "Безпечна школа", в рамках якої учнівські квитки дітей мають нову суперфункцію: завдяки ним батьків сповіщають про прихід і вихід дітей зі школи через месенджери Viber чи Telegram. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради, передає Дніпроград.

«Пластиковий учнівський квиток має низку функцій, одна з яких – це перепустка до будівлі школи. Дитина заходить, притуляє квиток до турнікету і проходить далі. У цей час батькам на телефон через боти у Viber чи Telegram приходить повідомлення про прихід дитини. Так само відбувається і коли дитина виходить зі школи. Тобто батьки оперативно інформуються, а значить – і цілком спокійні за дітей», – розповів під час виїзної пресконференції 22 лютого спеціаліст департаменту гуманітарної політики ДМР Артем Трапезніков.

За його словами, на сьогодні із 102 тис. школярів 42 тис. вже мають пластикові квитки: «З 1 квітня безкоштовний проїзд в електротранспорті буде виключно за новими учнівськими. Серед розповсюджених причин відсутності нового документа – неправильно заповнені батьками анкети або небажання надавати персональні дані. Вкотре наголошуємо, що така юридична інформація потрібна для ідентифікації батьків і це цілком безпечно».

Так, новий учнівський квиток у Дніпрі впроваджено у рамках проєкту «Освітній простір Дніпра» та муніципальної програми «Безпечна школа». Документ нового зразка має низку функцій. До окрім вже згаданих, долучиться ще одна – розклад уроків, які батьки можуть переглядати онлайн. А з 1 вересня у такому форматі запрацює й журнал оцінок. Окрім того, планується запровадити оплату харчування у шкільних їдальнях через учнівський квиток. Для цього там є спеціальний QR-код.

"Безпечна школа" впроваджує й низку інших систем. Як приклад, у НВК № 66 встановлено турнікети для пропускної системи, камери відеоспостереження, тривожна кнопка для виклику охоронної організації. Уся інформація з камер виводиться на монітор, роботу якого відстежує адміністратор.

Відео зі шкільних камер надходить до Ситуаційного центру Дніпра. Тут на великому екрані спостерігають за освітніми закладами, де підключена система відеоспостереження «Безпечна школа». Записане відео зберігається в архіві Ситуаційного центру.

«На відео можна з легкістю роздивитися учнів, учителів, усіх, хто заходить до школи, розгледіти їхні обличчя. А якщо станеться будь-яка позаштатна ситуація у закладі, можемо оперативно відреагувати. За відповідним запитом батьків чи адміністрації школи надамо потрібний запис з відео», – начальниця відділу обробки даних КП «Інфо-Рада-Дніпро» Ілона Симонова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...