App Store Google Play

Варті довіри: 5 найкращих виробників бойлерів на думку експертів

19 Лютого 13:00
Варті довіри: 5 найкращих виробників бойлерів на думку експертів

Енергоефективні, надійні, стійкі до пошкоджень та привабливі зовні, бойлери на сучасному ринку не рідкість. Їхній асортимент дивує різноманітністю. У продажі є моделі компактного та великого розміру, з «сухими» й «мокрими» ТЕНами, з емальованими та звичайними баками. Виготовленням накопичувальних водонагрівачів займаються десятки відомих брендів кліматичної техніки. Які з них досягли значного успіху у цій справі? З цим питанням ми звернулися до фахівців. І ось їх відповідь

Gorenje

Бойлер Gorenje — це органічне поєднання потужності та ергономічності, вважає Василь Григор’єв, фахівець у галузі водонагрівальної та опалювальної техніки з досвідом понад 12 років. Головна перевага брендових пристроїв, яку відзначає експерт, - висока швидкість. Вони нагрівають великі об’єми води за короткі проміжки часу. Ще одна особливість продуктів словенського виробника — естетичність. Фірмовий стильний мінімалізм виглядає доречно майже в будь-якому сучасному помешканні. 

“Водонагрівачі Гореньє невибагливі, тому їхня експлуатація не доставляє користувачам жодного дискомфорту. Навіть найбюджетніші моделі демонструють виняткову довговічність”, - вважає Василь Григор’єв. 

Також серед факторів, які мотивують зробити вибір на користь Gorenje, надійний захист розробок від перегрівання, замерзання та інших небезпечних факторів, підтримка нових технологій, оптимальне співвідношення вартості та експлуатаційних властивостей.

Bosch

Німецька якість за європейською ціною — саме так описують експерти  продукцію Бош. Виготовлення кліматичних приладів є одним з профільних напрямів діяльності компанії. Тому брендове водонагрівальне обладнання може похвалитися витривалістю та високим КПД. 

“Використовувати бойлери Bosch вигідно. Вони окуповуються у найкоротші строки”, - відзначає пан Григор’єв.

Максимальні показники енергоефективності водонагрівачів — результат використання інноваційних виробничих технологій та сертифікованих складників, виготовлених з урахуванням вимог користувачів.

Ariston

Секрет успіху бренду Аристон — грамотний підхід до виробництва та ціноутворення. Користувачів приваблює демократична вартість брендових бойлерів. А вже після — результативність їхньої роботи, економічність та зручність. 

“Виглядають ці водонагрівачі лаконічно та стримано. Це, безумовно, перевага. Адже їх можна встановлювати в будь-яких помешканнях, незалежно від стилю інтер’єру”, - відзначає експерт.

Причини популярності бойлерів Аристон: захищеність від нестабільності електричної мережі; тривала гарантія; довговічна конструкція та якісна комплектація; легкий монтаж, який реально здійснити навіть без допомоги майстра та економія енергоресурсів.

Zanussi

Торгова марка Зануссі шанує традиції, тому вже багато років виготовляє водонагрівальні прилади з оптимальним набором експлуатаційних характеристик. Бойлери витримують високі навантаження, не бояться пошкоджень та демонструють високі показники ефективності. Побутові моделі різного об’єму здатні задовольнити потреби користувачів. 

“Сильні сторони Zanussi - це широкий вибір моделей з мініатюрними, середніми та великими резервуарами для води, гнучкий ціновий діапазон, регулярне оновлення та вдосконалення асортименту та надійний захист деталей продукції”, - вважають експерти.

Ardesto

Бюджетна техніка також може бути якісною та ергономічною. Цю теорію успішно доводить компанія Ардесто. Вона виготовляє недороге кліматичне обладнання з найкращих високоякісних матеріалів.

“Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва. Тому на ринок потрапляють лише девайси, які відповідають вимогам європейських стандартів. Довготривала гарантія на бойлери — підтвердження їхньої надійності. Ще один приємний бонус — доступне післягарантійне обслуговування”, - запевняє Василь Григор’єв.

На думку фахівця, об’єднує всі ці бренди щира турбота про добробут користувачів. Кожен з вищезгаданих виробників робить усе можливе, щоб задовольнити потреби якомога більшої частини цільової аудиторії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...