App Store Google Play

Апарати ШВЛ, ліки, респіратори: що закупила дніпровська лікарня для боротьби з пандемією

18 Лютого 22:00
Апарати ШВЛ, ліки, респіратори: що закупила дніпровська лікарня для боротьби з пандемією

Лікарні Дніпра продовжують закуповувати необхідне медичне обладнання, ліки та засоби індивідуального захисту задля протидії пандемії коронавірусу. Відтак, “Міська клінічна лікарня №4” Дніпровської міської ради лише з початку року витратила 6,57 мільйонів гривень на ковідні закупівлі, передає Дніпроград. 

Зокрема, за 1,5 гривень лікарня купила у ТОВ “Бліц Сервіс” два апарати штучної вентиляції легень для інтенсивної терапії. Один апарт обійшовся у 750 тисяч гривень. Це обладнання французького виробництва “Air Liquide” моделі «Monnal T75», яка має звукові та візуальні сигнали тривоги, широкий функціонал моніторингу пацієнта, можливість автономної роботи протягом трьох годин. Він застосовується під час лікування респіраторних захворювань дорослих, дітей і новонароджених. Зазначимо, що Харківська обласна клінічна лікарня купила ідентичні ШВЛи за такою ж ціною, як і дніпровська лікарня.

“Міська клінічна лікарня №4” також придбала 90 тонн медичного рідкого кисню. Він обійшовся у 459 тисяч гривень, тобто 5100 гривень за тонну. Медичний кисень є лікарським засобом. Найчастіше його використовують при складних випадках хвороб органів дихання, серцевій недостатності та отруєннях. Закупили кисень у ТОВ “Лінде Газ Україна”, яке самостійно його виробляє та постачає. Раніше Криворізька лікарня №2 придбала у цієї ж компанії кисень за ідентичною ціною. А от інша лікарня Кривого Рогу купила кисень у ТОВ “Лінде Газ Україна” на 1000 гривень дешевше - тобто за 5000 гривень за тонну. Натомість, до прикладу, у іншого постачальника - ДП “Мессер Україна’ рідкий кисень коштує трохи дорожче, аніж у “Лінде Газ Україна” - 5490 гривень за тонну. 

За 143,2 тисячі гривень лікарня купила 10 візків для перевезення хворих (14,3 тисяч гривень за одну каталку). Ще 2,1 мільйона гривень медичний заклад витратив на засоби індивідуального захисту. Для медиків закупили 10 тисяч респіраторів класу захисту FFP3 та 10 тисяч одноразових комбінезонів. Замовили їх у запорізької ТОВ “Софті плюс”. Компанія була зареєстрована чотири місяці тому, і це перший бюджетна угода фірми. За договором, один респіратор FFP3 для лікарні коштував 25 гривень. Це середня ціна за подібні засоби індивідуального захисту. До слова, Маріупольська лікарня медичної допомоги купила ідентичні респіратори по 19 гривень за одиницю. А от Кременчуцький перинатальний центр придбав їх по 55 гривень за штуку.

В свою чергу, одноразові комбінезони типу 5/6 обійшлися у 186 грн за одиницю. Ці комбінезони, які захищають від небезпечних видів пилу та бризок рідини. В “Епіцентрі” ідентичні комбінезони продають по 223 гривні. У січні у Кам’янському місцевий медзаклад закупив схожі одноразові комбінезони значно дорожче - по 332 гривні. Окремо за кошти НСЗУ лікарня закупила ще 2500 тисяч ізолювальних костюмів загальною вартістю 666 тисяч гривень. Угода укладена із черкаським виробником засобів індивідуального захисту ТОВ “Група Венето”. Одноразові комбіннезони коштували по 160 гривень за одиницю, багаторазові - 426 гривень за одиницю.

Також “Міська клінічна лікарня №4” витрати 1,5 мільйонів гривень на закупівлю фармацевтичної продукції проти коронавірусу. Ліки поставить ТОВ “СТМ-Фарм”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...