App Store Google Play

В Україну повертається адаптивний карантин

14.02.2021 14:00
В Україну повертається адаптивний карантин

Адаптивний карантин повертається. Затвердити відповідну постанову уряд має до 18 лютого. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Дніпроград.
В документі мають прописати, на які зони ділитимуть країну. А також критерії, за якими область зараховуватимуть до однієї з них. 

 

Як і раніше, враховуватимуть завантаженість медзакладів з киснем, кількість зроблених ПЛР-тестів, кількість інфікованих та госпіталізованих. 

Опинитися у червоній зоні можна, якщо будуть перевищені більше двох цих показників протягом трьох днів поспіль. В зеленій зоні – обмежень не буде, окрім маскового режиму. 

Коли ж Україна повернеться до адаптивного карантину, одразу всю територію держави на мапі позначать жовтим кольором. Це означатиме, що діятимуть такі самі правила, як і зараз.

"Червоний рівень вводиться тоді, коли є загроза, що буде колапс системи охорони здоров'я. Критичним для нас є не зростання захворюваності, а ситуація, коли система охорони здоров'я не справляється. Тоді вводитимуть додаткові обмеження, які діяли в зимовий карантин: закриватимуться школи, ресторани, торговельні центри. Помаранчевий рівень - це сигнал бізнесу, місцевій владі, органам контролю, що може бути введено червоний рівень", – повідомив Ляшко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...