App Store Google Play

Художниця з Кривого Рогу увійшла до ТОП-25 стипендіатів у сфері образотворчого мистецтва

14 Лютого 16:00
Художниця з Кривого Рогу увійшла до ТОП-25 стипендіатів у сфері образотворчого мистецтва

Художниця з Кривого Рогу Юлія Іванова отримала президентську стипендію. Цьогоріч нею відзначили понад дві сотні учнів – молодих письменників і митців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Суспільне.

Юлія увійшла до ТОП-25 стипендіатів у сфері образотворчого мистецтва. Дівчина навчається у 11-му класі художнього профілю Криворізького обласного ліцею-інтернату для сільської молоді. Мріє пов’язати все своє життя з мистецтвом.

Юлія дізналася про те, що отримала президентську стипендію, електронною поштою. На сайті президента у переліку стипендіатів знайшла своє ім’я та прізвище. Говорить, як творча людина намагається не пропускати мистецькі конкурси різного рівня.

У ліцеї, на профільному художньо-економічному факультеті, Юлія вивчає художнє мистецтво професійно. У цьому їй також допомагає художниця, викладачка, галеристка та подруга Дарія Маслюкова.

«Минулий рік був плідний, вона отримала стільки нагород, грамот, брала участь у конкурсах, виставках. Зібрала букет своїх нагород, зробила портфоліо і відіслала на оцінку до міністерства. Звісно, вона гідна цього», – каже викладачка.

До портфоліо увійшли 20 робіт художниці. Говорить, відбирала роботи, виконані у різних техніках та жанрах.

Юлія почала малювати у вісім років. Зараз їй 16, на рахунку – десятки картин, участь у мистецьких заходах у рідному місті, в обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках і конкурсах.

Намагається опанувати різні техніки та жанри живопису.

«Вперше у серпні намалювала море олією. Маристика. Це перша моя робота», – каже художниця.

Юна художниця ще не отримала банківську картку, на яку їй нараховуватимуть стипендію. Це 2600 гривень на місяць. Говорить, це гарна мотивація працювати більше і краще.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...