App Store Google Play

У Дніпрі будинки ОСББ та ЖБК готуються до ремонту за прогшрамою співфінансування

13 Лютого 21:00
У Дніпрі будинки ОСББ та ЖБК готуються до ремонту за прогшрамою співфінансування

У Дніпрі визначено переможців програми співфінансування на 2021 рік. Усього їх 166. Наразі обстежують будинки ОСББ/ЖБК та визначають фронт робіт.  Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

«Програма співфінансування діє у Дніпрі з 2016 року. За цей час проведено 2,5 тисячі ремонтів, у ході яких люди здебільшого замінили внутрішні комунікації: електропостачання, водопостачання та водовідведення, системи опалення тощо. Цьогоріч новий етап програми дозволяє визначати максимальну суму заявки в залежності від площі будинків. Тобто чим більший будинок, тим більше коштів він може отримати на реалізацію своїх проєктів», – сказав спеціаліст відділу по роботі з ОСББ та ОСН департаменту Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Будинки у провулку Парусному, 6 та на вулиці Метробудівській, 3 – одні з переможців програми співфінансування. Мешканці готуються до реалізації великих проєктів – загалом на 1 млн 750 тис. грн.

В ОСББ «Парусний, 6» вирішили утеплити торці будинку. Проєкт коштує майже мільйон гривень. 30% від суми оплачують співвласники будинку, 70 % надійде з бюджету міста.

«На загальних зборах мешканців ми вирішили утеплити будинок з торців, адже від холоду у першу чергу страждають кутові квартири, і втрати тепла там найбільші. Окрім холоду, проблемою є також волога, яка потрапляє у шви і може призвести до руйнування стін. Ми вперше подалися на програму і були дуже раді, що опинилися серед переможців. У нас вже готовий проєкт утеплення, проведений енергоаудит, чекаємо на роботи, які розпочнуться влітку», – розповіла голова ОСББ «Парусний, 6» Марія Чорна.

Загальна площа будинку № 3 на вулиці Метробудівській становить понад 21 тис. кв. м. Завдяки змінам у програмі співфінансування в ОСББ є можливість зробити відмощування по усьому периметру дому. Довжина відмосток становить більш ніж кілометр.  

«Нашому будинку вже понад 45 років. За цей час відмощування осіло, десь взагалі провалюється, утворюючи під будинком ями та дірки. Так вода потрапляє у підвали, руйнується фундамент. Ми раді, що виграли і можемо зробити відмощування повністю, адже робити його частково було б неправильно. Проєкт коштує 750 тисяч гривень, 265 тисяч збираємо з будинку, а близько 500 тисяч виділило місто», – розповіла голова ОСББ «Щасливий маєток» Олена Марчак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...