App Store Google Play

Сучасний та затишний: у Старих Кодаках зводять «з нуля» дитсадок

12 Лютого 22:00
Сучасний та затишний: у Старих Кодаках зводять «з нуля» дитсадок

У Старих Кодаках «з нуля» зводять дитсадок – перший у селі. Двоповерхова будівля вже готова. У розпалі – внутрішнє оздоблення, розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

 «Стильний, яскравий, затишний. Такий дитсадок зводимо «з нуля» у Старих Кодаках. Дітям буде цікаво і весело. Вони точно захочуть ходити туди щодня», – розповів Валентин Резніченко.

Садочок будують обласним коштом – за сучасними технологіями.

«Проєкт нетиповий. Врахували невеличку територію та кількість майбутніх вихованців. Зробили садок компактним і затишним. Додали яскравих кольорів», – поділилася проєктувальниця Вікторія Панченко. 

Це буде перший дитсадок в області із ліфтом-підйомником, підкреслив представник підрядника Євген Клоченко. Його облаштують всередині – для дітей з інвалідністю.

«Зробили теплий фасад із яскравими вставками. Всередині проводимо комунікації. Заклад опалюватиме власна модульна котельня», – сказав Євген Клоченко.

В садочку буде 4 групи. На другому поверсі облаштовують велику залу. Там діти займатимуться музикою та фізкультурою. Проводитимуть свята.

«Як дізналася, що в селі будують садочок, дуже зраділа. Синочку три роки. Дуже чекаємо, коли він зможе піти до нового закладу», – поділилася місцева Марина Редченко.

Обладнання та меблі планують закупити місцевим коштом. Облаштують і дитячі майданчики, сказав голова Новоолександрівської громади Олександр Візир.

«Нині діти сидять вдома з батьками. Або їх возять до Дніпра. Із нетерпінням чекаємо на відкриття дитсадка. Місць вистачить для всіх малюків села», – наголосив Олександр Візир.

Заклад зможе прийняти 80 дітей.

Дитсадок у Старих Кодаках зводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Це буде перший дитсадок у Старих КодакахЦе буде перший дитсадок у Старих Кодаках

Будівля вже готоваБудівля вже готова

У розпалі –..У розпалі –..

..роботи всередині..роботи всередині

На часі – монтаж комунікацій,..На часі – монтаж комунікацій,..

..оздоблення стін..оздоблення стін

Все – за сучасними технологіямиВсе – за сучасними технологіями

У новому садку дітям буде тепло,..У новому садку дітям буде тепло,..

..цікаво,....цікаво,..

..затишно..затишно

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...