App Store Google Play

Дитячу лікарню №5 у Дніпрі значно осучаснять

11 Лютого 11:00
Дитячу лікарню №5 у Дніпрі значно осучаснять

У Дніпрі продовжують реконструювати 7-поверхову дитячу лікарню №5. Майже готовий фасад, підрядники працюють всередині. Модернізація – обласним коштом. Як зміниться медзаклад, розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

 

«Зазвичай малеча боїться лікарень. Змінюємо це. Оновлюємо дитячі медзаклади. В дизайні використовуємо яскраві кольори. Наносимо на стіни героїв мультиків. Виходить такий собі дитсадок, в якому цікаво», – розповів Валентин Резніченко. 

 

За цим принципом реконструюють і дніпровську лікарню №5, додав голова Дніпропетровської ОДА. Палати будуть на одного-двох дітей.

 

«Дитяча лікарня має бути веселою, доброю, відкритою до малечі. Створюємо саме такий заклад», – наголосила головна лікарка Наталія Фоменкова.

 

Після реконструкції в лікарні відкриють просторе реабілітаційне відділення. Там будуть сучасні зали ЛФК, сенсорна кімната. Відновлять басейн. Окреме приміщення матиме лабораторія. Облаштують кабінет телемедицини. Консультуватимуть пацієнтів з районів.

 

 

«Приміщення в лікарні розширили. Стіни звели на місці колишніх балконів. Всередині вже нові комунікації. Система водопостачання, опалення. Нині замінюємо електрику», – сказав представник підрядника Роман Іванов.  

 

Медзаклад буде зручним для людей з інвалідністю. Там саме монтують великий підйомник.

 

«Дуже чекаємо на відкриття після ремонту. Будуть кращі умови для наших дітей, їх реабілітації», – поділилася дніпрянка Галина Скороход.  

Дніпровську дитячу лікарню реконструюють за програмою Президента України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...