App Store Google Play

Стало відомо, депутати яких фракцій найбільше прогулюють засідання ВРУ

7 Лютого 12:00
Стало відомо, депутати яких фракцій найбільше прогулюють засідання ВРУ

Комітет виборців України проаналізував відвідування парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради за підсумками роботи 4 сесії ВРУ, яка тривала із вересня 2020 р. по січень 2021 р. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт організації.

За даними КВУ, головними прогульниками Ради стали народні депутати групи «За майбутнє». В середньому впродовж сесії на пленарні засідання реєструвалися лише третина депутатів групи – 36%.

Низькі показники реєстрації в народних депутатів «Опозиційного платформи – За життя». В середньому на засіданнях Ради реєструвалося 40% депутатів політсили. У депутатів ВО «Батьківщина» показники відвідування на рівні 51%.

Вищі результати відвідування в депутатів групи «Довіра» та фракції «Голос». В середньому засідання відвідували 56% депутатів групи «Довіра» та 58% депутатів «Голосу».

Лідерами за відвідуваннями Ради впродовж 4 сесії ВР стали народні депутати «Європейської солідарності» та «Слуги Народу». В середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 63% депутатів «Європейської солідарності» та 62% депутатів «Слуги Народу».

Голова КВУ Олексій Кошель так прокоментував результати моніторингу: «Четверта сесія ВР виявилася найменш продуктивною за час роботи нового складу парламенту. Впродовж сесії народні депутати працювали лише 28 сесійних днів. Відвідування Верховної Ради також погіршилося. З одного боку, на це вплинули місцеві вибори, до яких де факто була залучена частина народних депутатів, які виступали в ролі агітаторів на місцях. З іншого боку, в осінній період в Україні погіршилася загальна ситуація із коронавірусом, через що робота парламенту була фактично заблокованою».

«Попри форс-мажорні обставини перелік лідерів та аутсайдерів Ради серед фракцій і груп ВР фактично не змінився. Депутати окремих фракцій та груп ВР безвідповідально ставляться до виконання своїх депутатських обов’язків та ігнорують пленарні засідання, на яких не відбувається принципових для них голосувань», – додав голова КВУ.

Нагадаємо, що депутатську групу «За майбутнє» пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським. Однойменна партія була створена з метою лобіювання інтересів Ігоря Валерійовича, що неодноразово доводили журналісти-розслідувачі. Тим більше, що очолює партію екс-глава Волинської облради, друг і соратник Коломойського Ігор Палиця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...