App Store Google Play

На Дніпропетровщині триває вишкіл холодноярців

5 Лютого 13:30
На Дніпропетровщині триває вишкіл холодноярців

На Дніпропетровщині триває вишкіл підрозділів 93 механізованої бригади "Холодний Яр". Про це йдеться у сюжеті 5 каналу, інформує Дніпроград.

Так, у 2020 році на Луганщині бригада вразила ворога, відкинувши його назад майже на кілометр. А після виконання бойових завдань на передовій і повернення в пункт постійної дислокації – тренується на полігоні.

Десятки одиниць бойової техніки готуються до бою. Невдовзі один із батальйонів 93 механізованої бригади отримає наказ знищити умовного супротивника. 27-річний Олександр поведе бойову машину піхоти.

Олександр пригадує, що 2014-го на водія-механіка довелося дуже швидко вчитися. У першу хвилю мобілізації потрапив до танкової бригади. Встиг пройти найгарячіші точки війни на Донбасі. Свою багатотонну машину, трохи старшу за себе, лагідно називає ластівкою.

"Завдання підрозділів батальйону, де майже кожен другий військовослужбовець має бойовий досвід, – вогнем вразити умовного супротивника, прорвати його оборону і зайняти рубежі", – розповідає механік-водій БМП 93 механізованої бригади "Холодний Яр" Олександр Десятник.

Військовослужбовець 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр", навідник танка Ярослав зазначає: "Навчання – це практика для всіх. Командиру, навіднику, механіку. Механіку – досвід водіння, навіднику – обчислювати мішені, злагодження екіпажу йде. Ми ще працюємо з піхотою".

"Основний акцент на цих навчаннях – на тактичні дії, на дії підрозділу, на керованість. Обстановка раптово змінюється, наше завдання – перехитрити противника", – розповідає начальник штабу керівництва навчання 93-ї механізованої бригади "Холодний Яр" Віталій Шуляєв.

Вночі підрозділ залишатиметься на позиціях, аби відбити можливу контратаку умовного ворога. А далі – робота над помилками, які під час навчань, на відміну від реального бою, ще можна виправити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...