App Store Google Play

У Дніпрі 166 ОСББ і ЖБК отримають співфінансування від міської ради для проведення ремонтів

3 Лютого 17:00
У Дніпрі 166 ОСББ і ЖБК отримають співфінансування від міської ради для проведення ремонтів

У Дніпрі 166 об’єднань стали переможцями конкурсу серед ОСББ і ЖБК на співфінансування ремонтів. На відповідну програму у бюджеті міста цьогоріч передбачено 30 млн грн, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Цьогоріч програма має нововведення: раніше кожне об’єднання могло подавати проєкти не більше ніж на 200 тис. грн, тепер – чим більший будинок, тим більше коштів вони можуть отримати, пропорційно своїй площі. Якщо у попередні роки багато заявок стосувалися ремонтів електромереж, водопостачання, водовідведення, то цього року дніпряни багато уваги приділяють ремонтам під’їздів, утепленню фасадів», – розповів спеціаліст відділу по роботі з ОСББ, ЖБК, ОСН департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

У 2021 році серед переможців – ОСББ і ЖБК, що вже брали участь у цій програмі, та є й новостворені об’єднання, яким менше трьох років. Кошти розподілені однаково – по 15 млн.

«Мінімальний відсоток, який має профінансувати об’єднання, – 25 % (решта фінансується з міського бюджету). Чим більший відсоток готове профінансувати ОСББ чи ЖБК, тим ймовірніша перемога у конкурсі. Це не стосується нових об’єднань, адже їх всього у місті близько 50, тож між ними немає конкурсної боротьби», – додав представник мерії.

ОСББ «Пилипа Орлика, 21, 21-А» бере участь у програмі співфінансування вже вчетверте. Його голова Олена Білякова розповідає: «За чотири роки нам вдалося 55-річний будинок привести у належний стан завдяки програмі співфінансування. І цього разу ми вже думали «А що ж ще можна зробити?», адже покрівля відремонтована, труби водопостачання та каналізації також, прилегла територія теж. Тож ми вирішили відремонтувати труби зворотного теплопостачання».

Нагадаємо, програма співфінансування ОСББ і ЖБК почала діяти у 2016 році. За цей час у Дніпрі було проведено понад 2,5 тис. ремонтів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...