App Store Google Play

У Дніпрі відкрився для відвідування Veteran Hub

2 Лютого 08:00
У Дніпрі відкрився для відвідування Veteran Hub

Veteran Hub, який розпочав роботу у Дніпрі ще в листопаді, тепер відкритий для відвідування після національного локдауну. Ветерани АТО/ООС, колишні полонені та їхні близькі можуть прийти до хабу по юридичну консультацію, послуги або просто щоб побути серед своїх, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу організації. 

Ветеран Хаб у Дніпрі відкрився на початку листопада і через карантин простір не міг запросити ветеранів та гостей. Протягом двох місяців до національного локдауну ветерани отримували усі послуги телефоном, але тепер відкритий для вільного відвідування. 

"Ми створювали Ветеран Хаб, передусім як безпечне місце. Це точка збору, де ветерани без осуду можуть спілкуватися одне з одним. У Ветеран Хаб можна отримати консультацію юриста щодо землі, пільг тощо, пораду з пошуку роботи та психологічну підтримку. Для ветеранів всі послуги безкоштовні. А тепер ветерани Дніпра зможуть приходити до хабу по послуги чи побути серед своїх", - зазначають у Хабі.

Половину команди Ветеран Хабу в Дніпрі становлять ветерани, а більшість цивільних мали досвід у сфері ветеранських справ. Загалом команду складають 12 фахівців: первинні консультанти, менеджерка з персоналу, психологи, юристка та менеджери простору.

Простір обладнаний так, щоб він був безпечним. Зони коворкінгу, консультацій та лаунж проглядаються, щоб відвідувачі почувалися безпечніше. Єдиний закритий простір у хабі — зелена кімната для приватних консультацій, наприклад, особистих сеансів психотерапії. Весь простір хабу інклюзивний, обладнаний для пересування на візку. Також є вбиральня для людей з інвалідністю.

Розташований хаб за адресою: БЦ Civilization, Мечникова 17. Працює по буднях з 11 до 19. За оновленнями можна слідкувати у Фейсбуці чи Інстаграмі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...