App Store Google Play

У Дніпрі проводять поточні ремонти сантехситстем у будинках - замінюють зношені труби на пластикові

2 Лютого 19:30
У Дніпрі проводять поточні ремонти сантехситстем у будинках - замінюють зношені труби на пластикові

У Дніпрі за дорученням міського голови продовжують відновлювати застарілий житловий фонд: ремонтують системи водопостачання, водовідведення, опалення, мережі ліфтового, санітарно-технічного та іншого устаткування тощо. Цьогоріч планують провести поточні сантехнічні роботи у 95 домах. Одним із таких став будинок № 21 на вулиці Титова, передає Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради.

«Наш будинок дуже старий, відповідно всі його системи застарілі. Труби настільки зносилися, що коли їх торкалися, вони буквально розсипалися. Через це підвали були завжди затоплені, вода доходила навіть до перших поверхів. Те ж відбувалося і з системою опалення. Було так, що нам навіть не могли вчасно дати опалення через жахливий стан труб», – розповіла мешканка будинку Світлана Панькова.

Пані Вікторія підтверджує слова сусідки: «Волога проникла в усі стіни будинку, у під’їздах облупилась фарба, а як тече вода ми навіть чули з квартир. Добре, що наші запити про допомогу почуто, і проблему зрушено з мертвої точки».

Наразі у будинку на вулиці Титова, 21 вже замінили старі труби транзитного опалення та систем холодного водопостачання на пластикові, термін експлуатації яких понад 50 років.

«Пластик має безліч переваг – не піддається корозії, ультрафіолету та не потребує заземлення. Труби центрального опалення додатково ізолюють мерилоном, що дозволяє зберегти тепловтрати на 50%», – наголосив майстер дільниці обслужного підприємства ТОВ «Екологія-Д» Олександр Ґедзь.

Загальна кількість замінених труб опалення понад 200 метрів, холодного водопостачання більше ніж 60 метрів.

«Цей будинок було зведено у 1957 році, відтоді, за словами мешканців, ремонти тут не проводилися. Системи настільки старі, що часто збоїли. Обслуговче підприємство виконало поточний ремонт в усіх 7 під’їздах будинку. Далі поетапно замінять інші труби системи опалення по стояках та ті, що розташовані під дахом», – пояснив інспектор департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...