App Store Google Play

Мама, яка вимагала відсторонити патріотичну вчительку, виявилася прихильницею Шарія

29 Січня 08:00
Мама, яка вимагала відсторонити патріотичну вчительку, виявилася прихильницею Шарія

Батьки другокласників філії школи № 137 в Авіаторське (Дніпро) розповіли, чому вимагають відсторонити вчительку Вікторію Жданову. Нагадаємо, її звинувачують в тому, що вона прищеплює їх дітям любов до української мови і розповідає, що Росія - агресор. Одна з мам-скаржниць, Олександра Лобанова, виявилася прихильницею проросійської партії Шарія і прихильницею Радянського союзу, передає Дніпроград з посиланням на 49000.

Нагадаємо, скандал виник після поста в Facebook-групі «Освіта Дніпра - соціальна Взаємодія, правозахист, обговорення», в якому невідомий автор від імені батьків другокласників 137 школи звинувачує Вікторію в тому, що вона розповідає дітям про російську агресію, злочини радянського диктатора Сталіна і вчить їх повсюдно розмовляти українською. Як потім повідомила директор школи Ірина Гайдар, викладач просто виконує свою роботу і вчить дітей згідно з програмою, затвердженою Міністерством освіти України. Однак батьки все одно написали скаргу в департамент гуманітарної політики міськради Дніпра і вимагають відсторонення вчительки. Там же кажуть, що школи автономні, і вчитель має право вести урок так як вважає за потрібне, з урахуванням програм, затверджених МОН.

Далеко не всі батьки хочуть відсторонення вчителя. Наприклад, мама одного з учнів Юлія Аухім каже, що після того, як пані Жданова зайнялася класом, рівень знань у дітей відчутно зріс. Більш того, викладач, незважаючи на те, що деякі батьки ополчилися проти неї, продовжує займатися з з дітьми і робить це із задоволенням.

«Вчителька нормально вчить дітей. У порівнянні з першим класом, у другому вони підтягнулися дуже добре. Незважаючи на те, що батьки пішли проти неї, вона із задоволенням займається з їхніми дітьми, інший учитель просто б сказав «так ну його», - говорить в коментарі журналістам Юлія Аухім. Вона також додала, що це вже третій класний керівник для дітей. Дві попередні пішли в декрет. Мама вважає, що подальша зміна викладачів стане для дитини стресом.

А ось інша мама, Олександра Лобанова, каже, що її син заляканий, через те, що в родині розмовляють російською.

"Син каже, я його цитую: «Наша вчителька вчить нас, що російська мова - це мова ворогів». І знаєте, він на мене дивиться і каже: «Мама, мама, каже, я не ворог?» Я кажу: «Ні, дитино, ти не ворог». А він каже: «Я не хочу, щоб батько був ворогом, щоб ти була ворогом». Тобто розумієте, дитина залякана", - розповідає Олександра Лобанова.

Відзначимо, що Олександра Лобанова, яка заявляє, що Вікторія Жданова залякує її російськомовну дитину - активна прихильниця проросійського політика Шарія. Як вдалося журналістам дізнатися на її сторінці в Facebook, Лобанова підписана на групи, які пропагують Радянський союз і «Безсмертні полки». А на самій обкладинці профілю - малюнок літака з прапором країни-агресора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...