App Store Google Play

Ціна на газ, недопущення монополії, монетизація субсидій: у Дніпропетровській ОДА активісти говорили про тарифи

28 Січня 22:00
Ціна на газ, недопущення монополії, монетизація субсидій: у Дніпропетровській ОДА активісти говорили про тарифи

Тарифи – топове слово останніх тижнів. Їх обговорюють і на кухні, і на вулиці. Уряд озвучив план дій і вже зробив конкретні кроки для зниження цін за комуналку. Та у людей ще залишилися питання. У Дніпропетровській ОДА зустрілися з громадськістю, поговорили про наболіле та сформували чіткі пропозиції з тарифної політики, передає Дніпроград з посиланням на сайт ОДА.

Раді вітати небайдужих мешканців. Саме завдяки активності людей життя у державі змінюється на краще. У кожної громадської організації – власні вимоги з тарифних питань. Всі вони адресовані різним інстанціям. Аби зробити діалог із владою конструктивним, пропонуємо сконсолідувати зусилля та сформувати єдині чіткі пропозиції», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук.

Завищені тарифи на газ виникли, зокрема, через монополізм деяких компаній. Аби захистити споживачів, за урегулювання ситуації взялася держава.

На сьогодні гранична ціна на газ – 6,99 грн. Постачальників перевіряє Антимонопольний комітет. Для людей спростили отримання субсидій. Передбачили компенсацію за електроопалення.

«Мене делегували мешканці нашого мікрорайону, що на лівому березі міста Дніпро. Живемо у приватних будинках, тож ціна за газ – найболючіша тема, – поділився представник громадського об’єднання Андрій Лобань. – Хотілося б добитися прозорості у встановленні тарифів. Люди мають чітко знати: за що саме вони платять. Які складові вартості газу, електрики».

Після зустрічі громадські активісти викладуть вимоги у єдиний документ. Його нададуть до профільних департаментів облдержадміністрації. Там допоможуть сформувати пропозиції – для подальшого звернення до вищих державних органів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...