App Store Google Play

Медична допомога Дніпропетровщини замовила швидких на 290 мільйонів

28 Січня 15:30
Медична допомога Дніпропетровщини замовила швидких на 290 мільйонів

Комунальне підприємство “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Дніпропетровської обласної ради уклало три договори із ТОВ «Автоспецпром» про закупівлю швидких на загальну суму 290,7 мільйонів гривень, передає Дніпроград. 

Для області замовили 140 автомобілів швидкої допомоги на базі Citroen Jumper. Закупівлі провели за ковідною процедурою. Нові автівки мають доставити до квітня 2021 року. 

110 швидких типу B із переднім приводом коштували 1,96 мільйона гривень за одиницю - усього віддали 215,6 млн грн. Ще 15 машин типу В, але із повним приводом купили за 35,2 млн грн (2,35 млн грн за одну). Нові автомобілі обладнані дефібрилятором, кардіографом, системами подачі кисню, підігрівом для розчинів, які вводяться пацієнтам під час транспортування та іншим необхідним обладнанням.

Також закупили 15 передньопривідних «реанімобілів» типу C по 2,66 млн грн. Окрім іншого, ці швидкі містять портативні апарати штучної вентиляції легень та монітори пацієнта. За такими ж цінами ТОВ «Автоспецпром» продавало їх більшості інших замовників у 2020 році.  

Нові швидкі мають поставити у Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Нікополь, Новомосковськ та Павлоград. 

Раніше Держпідприємство "Медичні закупівлі України" уклало угоду з ТОВ "Автоспецпром", на поставку 246 автомобілів за цінами, нижчими за звичайні - машини типу B на базі Citroen Jumper коштували по 1,59 млн грн, а реанімобілі категорії С - по 1,9 млн грн. 

У ТОВ “Автоспецпром” зазначили, що зниження ціни вдалося забезпечити, у першу чергу, завдяки угоді з ТОВ "Пежо Сітроен Україна", яке в межах своєї програми корпоративної соціальної відповідальності надало товариству спеціальну цінову пропозицію для проєкту, що реалізується державним підприємством для 19 регіонів України. Також компанія додатково провело переговори з постачальниками медичного обладнання, устаткування та комплектуючих для "швидких". Більшість партнерів компанії пішли на зустріч та запропонували спеціальні ціни на свою продукцію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...