App Store Google Play

У Дніпрі пройшла сесія міськради, Філатов підбив підсумки

27 Січня 20:00
У Дніпрі пройшла сесія міськради, Філатов підбив підсумки

27 січня у Дніпрі відбулася друга сесія міськради VIII скликання. Засідання тривало близько 40 хвилин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Мер Дніпра Борис Філатов наголосив, що такий швидкий темп став можливий завдяки системній підготовці міських обранців, яку проводили заздалегідь. Питання порядку денного детально опрацьовувалися у профільних комісіях, радою більшості та під час погоджувальної ради.

«Місцеве самоврядування працює належним чином. Ми дотримуємося традицій минулої каденції, які нині виточені до досконалості», – наголосив міський голова.

Серед ключових рішень першого цьогорічного засідання – голосування за низку кредитних угод із різними державними банками. «Вони дозволять, так би мовити, підкріпити бюджет розвитку і наповнити фінансуванням інфраструктурні проєкти та ініціативи з благоустрою», – пояснив Борис Філатов. За його словами, попри різні думки з цього приводу, що звучали, зокрема, в сесійній залі, рішення є виваженим і доречним. Адже для великих міст це є звичною господарчою практикою.

Стосовно рішень у галузі медицини, очільник міста зауважив, що в умовах профільної реформи в країні саме великі багатопрофільні лікарні матимуть більший пріоритет у вдалих укладеннях договорів з Національною службою здоров’я України. Натомість менші лікувальні заклади мають суттєво менше переваг в отриманні фінансування за такою системою. «Ми пішли шляхом укрупнення лікарень. Утім, це не вплине на роботу медичного персоналу – лише адміністративного. Адже в кожній лікарні є бухгалтер, медичний директор і решта адміністративного персоналу», - сказав Філатов. Мер Дніпра також додав, що ухваленню рішення передували консультації з професійним середовищем. Тож, переконавшись у відсутності принципової незгоди у цьому питанні, ситуація склалася як «win-win», де вигоду отримують усі сторони. Так, для мешканців Дніпра якість медичних послуг покращиться. Користь відчують і лікарі, адже укрупнення лікарень заощадить чималі суми для муніципальної скарбниці, що передбачає подальші вкладання коштів міста у реконструкції будівель медзакладів. Також Борис Філатов повідомив про перемовини з обласною владою стосовно співфінансування ремонтів реформованих міських лікарень. 

Водночас під час сесії було затверджено програму екологічної безпеки, котра передбачає комплексні заходи для покращення стану повітря, водойм, захисту від підтоплень і зсувів та удосконалення системи поводження з відходами. На її реалізацію передбачено не тільки міські гроші. Великі промислові підприємства також проводимуть екологічні заходи на власних об'єктах. 

Міські обранці підтримали і використання безпечного агрохімічного методу для боротьби з амброзією. А ще – затвердили програму розвитку історії міста і місцевої ідентичності, метою якої є, зокрема, створення історико-культурних центрів, парків, музеїв, а також реставрація та музеєфікація об'єктів культурної спадщини Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...