App Store Google Play

Міська рада відзвітувала про реалізацію ініціатив громадських організацій

20 Січня 08:00
Міська рада відзвітувала про реалізацію ініціатив громадських організацій

У Дніпрі громадські організації мають можливість втілювати різні проєкти за підтримки міської ради. У рамках муніципальної програми розвитку місцевого самоврядування та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств на 2017–2020 роки за результатами конкурсного відбору торік втілили 6 проєктів. На їх реалізацію з міського бюджету виділили понад 1,4 млн грн, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

«Загалом на конкурс було зареєстровано 23 проєкти від громадських організацій. Було визначено 9 переможців, але через пандемію не усі змогли реалізувати проєкти, а лише шестеро, які і були профінансовані з міського бюджету. Усі вони різні, але так чи інакше мають соціальний напрям», – розповів під час пресконференції 19 січня спеціаліст департаменту місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Андрій Торопов.

Один із переможців – проєкт «Доступність до життя» ГО «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра». Її голова Ольга Волкова підкреслила: «Суть проєкту – проведення тренінгів щодо супроводу і допомоги маломобільним пасажирам у пересуванні громадським транспортом. Навчання провели для водіїв та кондукторів трамваїв і тролейбусів. У форматі лекцій та практичних занять, зокрема розповідали і навчали, як правильно допомогти зайти чи вийти з трамвая або тролейбуса. Як результат – сформовано пропозиції щодо внесення змін до посадових інструкцій водіїв і кондукторів».

Проєкт «Міжнародний антинаркотичний конгрес «Дніпро 2020» - теж один із переможців конкурсу. Захід, проведений ГО «Дніпропетровський центр здорової молоді», об’єднав фахівців з лікування хімічної залежності, психологів, громадських діячів з різних куточків України.

«Працювали практичні семінари, терапевтичні та мотиваційні групи з психологами, спортсменами, а також тренінги з арттерапії, змагання з різних видів спорту. Під час конгресу також обговорили можливість асоціації в ЕСАD (European Cities Against Drugs) – Європейські міста, вільні від наркотиків. Як результат – на сесії міської ради ухвалено вступ Дніпра до ЕСАD», – розповів волонтер Олександр Шуляк.

Ще один проєкт-переможець – «Освітня програма Дніпра з екосвідомості» ГО «Асамблея культурного обміну України».

«Серед основних місій проєкту – познайомити містян зі спеціалістами-практиками, стартапами, компаніями, організаціями, які працюють над впровадженням екополітики в нашій країні. У Дніпрі провели до 20 різних заходів, серед них і перший в Україні екохакатон, де студентські команди презентували власні екостартапи, а також «Екосаміт», форум «Екологія як стиль життя», сміттєвий рейд по Дніпру, під час якого студенти прибирали сміття на каяках, тощо. До заходів долучилися понад 80 волонтерів програми, понад 14 тис. студентів і викладачів», – наголосила голова громадської організації Ганна Жихарева-Толстік.

Зі свого боку представниця ГО «ТАПС-Україна» Олена Шилова додала: «Теж раді, що наш проєкт «Міжрегіональний дводенний форум родин «Маленькими кроками назустріч один до одного» переміг у конкурсі, і нам завдяки фінансовій підтримці мерії вдалося його реалізувати. Цей форум був для членів родин загиблих в ООС/АТО. На території табору два дні з родинами працювали психологи, також було організовано заняття з йоги, кінезіотерапію, арттерапію, дитячу програму тощо».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...