App Store Google Play

Де на Дніпропетровщині за бюджетні кошти замовляють салюти

20 Січня 13:00
Де на Дніпропетровщині за бюджетні кошти замовляють салюти

В багатьох містах України салюти заборонені міськими радами. Проте залишаються й такі випадки, коли органи місцевого самоврядування закуповуються феєрверки за бюджетний кошт. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на “На Гачку”

Досі Новий рік не обходиться без феєрверків і вибухів петард. Проте  не всім гучні звуки створюють святковий настрій. Часто залпи салютів можуть викликати неприємний емоційний стан у військовослужбовців і людей, які виїхали із зони бойових дій. Також на зимові свята зникають тварини, які злякались гучних звуків. А статистика говорить - саме в дні новорічних свят до лікарень надходить на 30% більше пацієнтів, ніж зазвичай. Багато з них з опіками і різними травмами, отриманими під час невдалого запуску феєрверку.

На Дніпропетровщині деякі органи самоврядування продовжують закуповувати феєрверки за бюджетні кошти. Наприклад, Нікополі на феєрверки у новорічну ніч витратили 43,2 тисячі гривень. На ці кошти Управління гуманітарної політики закупило 70 салютних установок. Серед них чотири 40-секундних салюти “СУ-18-39” на 39 зарядів. За одну так установку заплатили 2250 грн. На торгових онлайн майданчиках можна знайти ідентичну модель піротехніки значно дешевше - вартістю 1300-1600 гривень. Те саме стосується установки моделі “СУ-25-124” (124 постріли на 80 секунд). У Нікополі за неї віддали 4500 гривень. Знаходимо ідентичні феєрверки вартістю 2800-3150 гривень.

Салюти та піротехнічні послуги надав місцевий ФОП Бочаров Герман Борисович. У Марганці до Дня міста також замовляли фаєр шоу та феєрверки у цього ж підприємця. Вже на новорічні свята Відділ культури Марганецької міської ради замовив салюти у ПП “Піромагія”. На них витратили 42 тисячі гривень.  

У цієї ж фірми замовило салюти й Управління культури Новомосковської міської ради. Там за них віддали 49,9 тисяч гривень. І якщо у Марганці за салютну установку на 100 зарядів заплатити 14 тисяч гривень, то вже для Новомосковську така ж установка коштувала значно дешевше - 3,6 тисяч гривень. А от з бюджету міста Синельникове за святковий салют у Новорічну ніч виділили 25 тисяч гривень. Які саме феєрверки входили у цей кошторис - невідомо.

Загалом на Дніпропетровщині органи місцевого самоврядування купують феєрверки не тільки на зимові свята. Наприклад, Першотравенська міська рада замовляла салюти до Дня шахтаря та Дня міста, Слобожанська - з нагоди п’ятої річниці об’єднання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...