App Store Google Play

Заводу Коломойського перекрили газ через борги

19.01.2021 08:00
Заводу Коломойського перекрили газ через борги

Співробітники «Дніпропетровськгазу» почали поетапне обмеження газу для підприємства АТ «Дніпроазот». Про це прес-служба компанії повідомила на сторінці в Facebook, передає Дніпроград.

У повідомленні наголошується, що «Дніпроазот» вже кілька місяців не виконує свої договірні зобов'язання по оплаті послуг з доставки газу, через що сума заборгованості перевищила 200 млн грн.

«12 грудня «Дніпропетровськгаз» направив письмове повідомлення про те, що відповідно до Постанови Кабінету міністрів про пооб'єктне припинення газопостачання, компанія-боржник повинна самостійно припинити споживання газу», - повідомили в прес-службі.

Однак, коли 18 січня о 9:00 фахівці «Дніпропетровськгазу» прибули в АТ «Дніпроазот» з метою фіксації припинення споживання і опломбування обладнання, в компанії відмовилися надати доступ до обладнання.

У прес-службі відзначили, що співробітники «Дніпропетровськгазу» були змушені викликати поліцію і повідомити про перешкоджання їх законним діям.

«Ніхто з представників «Дніпроазоту» не вийшов до газовиків і поліції, копію акта про недопуск до газового обладнання також не прийняли. Тому, о 14:00 18 сiчня «Дніпропетровськгаз» почав поетапне обмеження розподілу природного газу на «Дніпроазот», - заявили в газорозподільній компанії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...