App Store Google Play

В Києві презентували правозахисну ініціативу "Правотворець"

15 Січня 08:00
В Києві презентували правозахисну ініціативу "Правотворець"

14 січня відбулася презентація ініціативи “Правотворець”. В рамках ініціативи було представлено базу даних осіб, причетних до політичних репресій. База розміщена на сайті https://pravotvorets.info.

Засновниками “Правотворця” є ініціативи #FreeRiff, #FreeDrKuzmenko, Рух Опору Капітуляції, Фірма СЕНС Консалтинг, адвокатське об'єднання “OK LEGAL” і адвокат Тарас Безпалий.

На момент презентації в базі є інформація про 65 переслідувачів: прокурори, працівники поліції, слідчі, судді і т.д. Вони причетні до політичних переслідувань у справах Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко, Яни Дугарь, Андрія Денисенка, Тетяни Чорновол, Сергія Стерненка, Сергія Тамаріна, Юрія Каплі, Олександра Демидова.

На розгляд “Правотворця” можна подати нову справу, нових переслідувачів або інформацію по наявних переслідувачах. Для цього треба заповнити анкету на сайті https://pravotvorets.info/contact/ або написати листа на електронну пошту [email protected].

Презентацію бази провели Петро Кіян, Сергій Пархоменко і Юрій Гончаренко. Також участь взяли переслідувані особи — Сергій Стерненко, Яна Дугарь, Сергій Тамарін, Тетяна Чорновол, Юлія Кузьменко (відеозв'язком), а також адвокат Віталій Коломієць і юрист Леонід Маслов, які підтримали ініціативу й висловили надію, що це починання дозволить покласти край переслідуванням патріотів.

“Кожен переслідувач повинен бути відомим широкому загалу українського суспільства і за кордоном. Хай люди знають, де і як він порушив закон. Такі особи дуже бояться публічного розголосу”, — відзначив Віталій Коломієць, адвокат.

Над поповненням бази працюватимуть волонтери, фінансування проекту здійснюється за рахунок благодійних пожертв громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...