App Store Google Play

У міськраді розповіли, як розвинувся міський електротранспорт за 2020 рік

15 Січня 11:15
У міськраді розповіли, як розвинувся міський електротранспорт за 2020 рік

У Дніпрі за 2020 рік значно оновився рухомий склад громадського транспорту. Так, місто придбало 20 трамваїв і 25 нових тролейбусів з низькою підлогою. Відкрито тролейбусний маршрут № 6 «пл. Соборна – ж/м Придніпровськ». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт міськради.

Окрім того, за минулий рік КП «Дніпровський електротранспорт» серед іншого капітально відремонтувало понад 50 трамваїв і тролейбусів, понад 14 км тролейбусної та трамвайної контактної мережі, замінило 126 аварійних опор, понад 3,5 км трамвайних колій, реконструювало тягову підстанцію № 19 (що і дозволило відкрити новий згаданий маршрут на Придніпровськ).

Торік на базі «Дніпровського електротранспорту» створили єдиний диспетчерський центр, який моніторить роботу усього наземного громадського пасажирського транспорту міста. Для цього було встановлено понад 1 900 GPS-трекерів. А навчально-виробничий центр підприємства з підготовки водіїв електротранспорту провів два випуски і підготував 85 водіїв трамваїв і тролейбусів.

За словами директора КП «Дніпровський електротранспорт» Володимира Кобця, через карантинні обмеження перевезення пасажирів в електротранспорті за 2020 рік скоротилися на 40 %.

«Сподіваємося, скоро ситуація стабілізується і пасажирські перевезення знову повернуться до стабільних показників. Нинішнього року продовжуватимемо капітальні ремонти інфраструктури: це й мережі, колії, а також рухомий склад. Окрім того, у планах – розпочати будівництво контактної мережі для подовження тролейбусних маршрутів № 10 та № 12 на ж/м Перемога-6. Звісно, і надалі навчатимемо водіїв трамваїв, тролейбусів», – розповів Володимир Кобець.

Зі свого боку спеціаліст сектору контролю та моніторингу виконання договірних зобов'язань відділу пасажирських перевезень управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков зазначив: «За минулий рік громадські автобуси перевезли близько 124 млн пасажирів, з яких кожен 6-й – пільговик. З’явився брендбук громадського транспорту. Поступово автобуси брендуватимуться у жовтий колір зі спеціальними покажчиками відповідно до дизайн-коду. З міських маршрутів прибрано 320 автобусів малої та середньої місткості, натомість з’явилося 196 великих автобусів, у тому числі й так звані автобуси «гармошка», які зараз працюють на 38-му маршруті. Цьогоріч приїдуть ще 200 великих автобусів. Таким чином працюємо над тим, щоб до кінця 2021-го автобусів малої місткості на маршрутах не було взагалі. Окрім того, наразі розробляється стратегія щодо виділення окремих смуг для громадського транспорту. Іще у планах – підвищення кваліфікації для водіїв автобусів».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...