App Store Google Play

У Дніпрі біля вулиці Кротова утворилося стихійне сміттєзвалище

15 Січня 14:00
У Дніпрі біля вулиці Кротова утворилося стихійне сміттєзвалище

Стихійне сміттєзвалище біля житлових будинків. Балка неподалік вулиці Кротова завалена будівельним непотребом, старою технікою, та запчастинами. Місцеві хочуть прибрати її власноруч. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Шини, сантехніка, та старі телевізори — і все це на березі річці. Балка біля Кротова завалена сміттям. Місцеві кажуть: з кожним роком непотребу все більшає.

Василь Андрійович працює двірником у гаражному кооперативі. Щодня прямує на роботу через балку. Тож, — каже, — намагається хоч трохи прибрати тут сміття.

«У мене сьогодні вихідний, але я все одно прийшов навести порядок. Іду, піднімаюся — і самому неприємно, ви ж бачите», — розповідає житель Дніпра Василь Малий.

Олександра мешкає у будинку поруч із балкою все своє життя. У ній, — розповідає, — малою гуляла із друзями і навіть купалась у річці. Утім дітей сюди не пускає, бо зараз на схилах багато скла та непотребу.

«Вона була досить чиста, тут були риби і жаби. Такого звичайно не було, просто не було такої кількості побутового сміття, тут була травичка, тут було гарно, зелено, проводили пікніки, нині це неможливо», — ділиться жителька Дніпра Олександра Дзюба.

Відео засміченої балки у соцмережі виклав Денис. Чоловік каже: готовий організувати людей, аби прибрати це місце.

«Доведеться всім нам ще разок зібратися дружно, все-таки хочеш-не хочеш, чекати від когось допомоги можна довго. І другий крок — нам доведеться стежити, щоб це ніхто не робив», — розповідає житель Дніпра Денис Святий.

Прибрати стихійне звалище вкрай важливо, — каже екологиня. Утім, робити це мають спеціалісти. Адже для кожного типу сміття є свій спосіб утилізації.

«Ті ж шини — вони потребують спеціалізованої утилізації, і, можливо, деякі елементи також, потрібно проходитись і обстежувати кожну ділянку окремо. Навіть після прибирання цього несанкціонованого сміттєзвалища, можливо цей рослинний покрив, який є природнім, він не відновиться», — пояснює екологиня Катерина Колесникова.

У мерії кажуть: сміття з балки неподалік Кротова вивозять регулярно. Востаннє — навесні минулого року.

 

 

 

 

«Це звалище внесене до реєстру. Ми збираємося його зачистити цього року. Звичайно, все буде залежати від фінансування. У програму ми це включили, програма ця є, контроль є», — повідомляє Олег Семенко, директор міського департаменту екологічної політики.

Нині в реєстрі департаменту екології — 327 незаконних звалищ. Близько 35-ти з них розташовані у балках Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...