App Store Google Play

У дитячій лікарні №6 показали умови, у яких лікують пацієнтів з COVID-19

14 Січня 20:00
У дитячій лікарні №6 показали умови, у яких лікують пацієнтів з COVID-19

Дитяча лікарня №6 приймає хворих на COVID-19 дітей з усієї області ще з квітня 2020 року. Тепер же показали, у яких умовах перебувають у ній пацієнти, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня № 6 – медичний заклад, який приймає маленьких пацієнтів із коронавірусною хворобою з більшості населених пунктів регіону. Із квітня 2020 року він прийняв 174 дитини із лабораторно підтвердженим COVID-19 та 380 хворих на пневмонію. Жодного летального випадку не було, – розповідає виконувачка обов’язків генеральної директорки лікарні Ліна Чергінець.

«Найбільш епідеміологічно безпечним є перебування пацієнтів з інфекціями, що мають високу заразність, саме у боксах. Сюди потрапляють не лише хворі на коронавірус. Бокси у нашій лікарні називаються мельцеровськими, завдяки ним легше відокремити чисту та «брудну» зони, що також захищає лікарів та медпрацівників від зараження. Кожен бокс має окремий вихід на вулицю, санвузол із гарячою водою, ліжка. Їжу та особисті речі передають пацієнту з вулиці, в окремих випадках є можливість передати це через спеціальне віконце з коридору. Важливо, що після кожного пацієнта матраци та подушки проходять дезінфекцію у дезкамері», – розповідає виконувачка обов’язків генеральної директорки КНП «Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня № 6» ДМР Ліна Чергінець.

У лікарні таких боксів 13, два з них нещодавно були капітально відремонтовані меценатами. Сім боксів розташовані в одному з найстаріших корпусів медзакладу, який був побудований ще у 70-х роках. За цей час там жодного разу не проводився капітальний ремонт.

«Лише рік тому нашу лікарню передали на баланс міста. Цього року у нас починається поетапна реконструкція, і саме цей корпус із сімома боксами буде відремонтовано першочергово, тож витрачати бюджетні кошти на їхній ремонт зараз недоцільно. Коштом благодійників два бокси були відремонтовані в іншому корпусі, і, звичайно, хочеться, аби усі вони були такі. Проте для нас здоров’я маленьких пацієнтів стоїть на першому місці: коштом міського бюджету ми закупили кисневі концентратори, два сучасні апарати ШВЛ, монітори пацієнтів, також лікарня має засоби індивідуального захисту та тримісячний запас усього необхідного для лікування – його ми постійно поповнюємо», – розповідає виконувачка обов’язків генеральної директорки.

Це сучасне обладнання використовують у реанімаційному відділенні, куди потрапляють пацієнти з ускладненнями. Тут з квітня по грудень 2020 року пройшли лікування 25 пацієнтів із підтвердженою коронавірусною інфекцією.

 

«Нові апарати мають сенсорне управління, «розумні» режими роботи. Всього у нас зараз 7 апаратів ШВЛ та 7 моніторів пацієнта, з них по два – нові. За весь цей час апарати ШВЛ знадобилися лише трьом пацієнтам у нашому відділенні», – розповів завідувач відділення анестезіології інтенсивної терапії Володимир Дорошенко.

Як відомо, наразі у Дніпровській міській клінічній лікарні № 6 перебувають 6 пацієнтів з підтвердженою коронавірусною хворобою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...