App Store Google Play

Нову ділянку Донецької траси між Павлоградом і Петропавлівкою спроектують хмельниччани

10 Січня 20:00
Нову ділянку Донецької траси між Павлоградом і Петропавлівкою спроектують хмельниччани
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 23 грудня повідомила про намір укласти договір з ТОВ «Добробут-проект» щодо розроблення техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) на будівництво ділянки автомобільної дороги державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро, Донецьк) за 9,50 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на систему «Прозорро».

Йдеться про ділянку обходу с. Дмитрівка та с. Миколаївка, Дніпропетровська область - між містами Павлоград та Петропавлівка.

ТОВ «Добробут-проект» зареєстроване в листопаді 2014 року. Власником і керівником є мешканка Хмельницького Марина Слободян – дружина екс-депутата Хмельницької облради від Радикальної партії Олега Ляшка Олександра Слободяна.

Очікувана вартість розроблення техніко-економічного обґрунтування на будівництво цієї ділянки дороги державного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине склала 19,69 млн грн. Тобто, «Добробут-проект» запропонувала вдвічі менше ціну від очікуваної вартості.

На торгах у «Добробут-проекту» було три конкуренти, чиї пропозиції були вищими: ТДВ «Інститут Дніпродіпротранс» (запропонував 10,49 млн грн.), приватне виробничо-комерційне підприємство «Транспроект» (12,59 млн грн.), державне підприємство – український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства «Укрдіпродор» (15,16 млн грн.).

Згідно з даними «Прозорро», за останні 4 роки «Добробут-проект» виграв тендерів на загальну суму 97,75 млн грн., з яких ця фірма отримала підрядів від Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області на 21,58 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...