App Store Google Play

Біля планетарію з'явилася маленька ракета - завершальна мініскульптура проєкту "Відчуй Дніпро"

7 Січня 08:00
Біля планетарію з'явилася маленька ракета - завершальна мініскульптура проєкту "Відчуй Дніпро"

У Дніпрі відкрили бронзову мініскульптуру «Дніпровська ракета». Її встановили біля планетарію (узвіз Крутогірний, 10). Це восьма завершальна скульптура проєкту «Відчуй Дніпро», який реалізується завдяки «Бюджету участі», передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради. 

«Приємно, що молодь - ініціатори проєкту –закцентували увагу на космічній тематиці міста, адже це одна з його головних особливостей. Тут виготовляли і виготовляють космічне обладнання. Ми пишаємося цим. До того ж мініракету дуже слушно встановили біля планетарію. Оновлений він, мабуть, найкращий в Україні. Разом вони  підкреслюють усі складові Дніпра як космічної столиці», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

На відкриття «Дніпровської ракети» прийшли подивитися мешканці міста, які відвідували планетарій.

«Ми дуже приємно вражені екскурсією планетарієм. Щойно вийшли і відразу на таку цікавинку натрапили і відкриття побачили. Я вважаю, що такі мініатюрні фігурки стануть родзинкою міста, а якщо ще й навколо дивитися, то про Дніпро можна більше цікавого та корисного дізнатися», – поділилася враженнями дніпрянка Олена.

За словами автора проєкту «Відчуй Дніпро» Карена Агаджаняна, восьма скульптура «Дніпровська ракета» завершує лише перший етап реалізації проєкту.

«Ми вдячні програмі «Бюджет участі» за можливість виготовити та встановити 8 мініскульптур. Усі вони вказують на особливості нашого міста – такі, яких немає в інших містах. Так ми даємо зрозуміти, що Дніпро туристично привабливий, тут є куди піти та на що подивитись. Ми й надалі плануємо працювати над проєктом і дуже скоро ви почуєте про відкриття нових цікавих бронзових скульптур» – зазначив Карен Агаджанян.

Нагадаємо, проєкт «Відчуй Дніпро» стартував у вересні 2020 року. Згідно із задумом у середмісті встановили 8 мініатюр, присвячених видатним особистостям чи значущим подіям Дніпра. Перша, «Міст Олександра Поля», розташована на фонтані навпроти міської ради; друга, присвячена диригенту Гургену Карапетяну, розташована біля Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана; третю, «Марафонець Дніпра», можна знайти на Фестивальному причалі; четверту, печиво «Дніпро», встановили на оглядовому майданчику у парку Шевченка; п’яту, «Залікова книжка», розмістили на фасаді будівлі Університету митної справи та фінансів; шосту, бронзовий мінітрамвай, можна побачити на Катеринославському бульварі; сьома, «Фанат Дніпра», розташована на вулиці Андрія Фабра та восьму завершальну, «Дніпровська ракета», можна знайти біля планетарію. За словами авторів, на офіційному сайті проєкту незабаром з’явиться туристичний маршрут по місцях розташування мініскульптур.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...