App Store Google Play

У Дніпрі сьогодні перекриють центральний проспект

5 Січня 10:00
У Дніпрі сьогодні перекриють центральний проспект

5 січня з 14:30 до 16:30 буде перекрито проїзну та пішохідну частини просп. Дмитра Яворницького в обох напрямках – від вул. Володимира Винниченка до вул. Сергія Єфремова, від вул. Володимира Моссаковського до вул. Василя Жуковського. Це пов'язано з будівництвом метрополітену, передає Дніпроград з посиланням на сайт міської ради.

У зв’язку з цим трамваї № 1 курсуватимуть за зміненими напрямками:

а) від Залізничного вокзалу – Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Центральна; – Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта – просп. Пушкіна – вул. Святослава Хороброго – вул. Чернишевського – вул. Севастопольська – Транспортний університет.

б) від Транспортного університету – Транспортний університет – вул. Севастопольська – вул. Чернишевського – вул. Святослава Хороброго – просп. Пушкіна – вул. Леваневського – вул. Курчатова – Залізничний вокзал.

 Тролейбуси № 1 – рух призупиняється.

 Тролейбуси № 4 працюватимуть за скороченим маршрутом – від метро «Металургів» до вул. Андрія Фабра.

 Тролейбуси № кільце «А», № кільце «Б» курсуватимуть зміненим напрямком: пл. Соборна – просп. Гагаріна – вул. Титова – вул. Робоча – просп. Пушкіна (до вул. Андрія Фабра) – вул. Леваневського – Залізничний вокзал – просп. Дмитра Яворницького – вул. Шмідта – вул. Робоча – вул. Титова – просп. Гагаріна – пл. Соборна.

Окрім того, на час перекриття просп. Дмитра Яворницького зміняться деякі міські автобусні маршрути. Перекриття вплине на вісім маршрутів: 87А, 87Б, 101А, 118, 124А, 146А, 146Б, 157А. Детальну інформацію щодо їхнього руху можна знайти на сайті міської ради.

Також з 23:00 призупиняється трамвайний рух по вул. Севастопольській. Це пов’язано з ремонтом колії. Тож трамваї № 1 від Залізничного вокзалу рухатимуться до вул. Чернишевського без заїзду до Транспортного університету. А трамваї № 5 прямуватимуть до вул. Виконкомівської.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...