App Store Google Play

Більше тисячі дніпрян з факелами відзначили річницю Бандери урочистим маршем

1 Січня 20:15
Більше тисячі дніпрян з факелами відзначили річницю Бандери урочистим маршем

Більше тисячі мешканців Дніпра зібралися 1 січня на традиційний смолоскипний марш з нагоди дня народження Степана Бандери, передає Медіапростір.

Учасники акції, масовості якої посприяла незвично тепла як для 1 січня погода і численні заклики в соціальних мережах від місцевих депутатів та активістів, зібралися біля "Парку ракет" на площі поруч з будівлями Дніпропетровської ОДА і облради.

Першим ділом учасники Руху опору капітуляції, що виступив одним з організаторів дійства, очистили стіни свого штабу від оманливих наліпок неіснуючого «антиковідного» волонтерського центру.

 

 

«Штаб Руху опору капітуляції Дніпра та Січеславщини повертає собі свої символи. А фейкові "штаби боротьби олійника проти здорового глузду" зникають, як стікають у небуття краплі зимового дощу», - прокоментував ці дії координатор РОК у Дніпрі, депутат обласної ради Андрій Денисенко.

Після кількох емоційних і запальних виступів представників націоналістичного активу Дніпра учасники маршу із смолоскипами вишукувалися у колону і вирушили традиційним маршрутом – вулицями Старокозацькою, Фабра та проспектом Яворницького до пам'ятника молодому Тарасу Шевченку.

 

 

Вшанування річниці з дня народження Провідника українців у їх боротьбі за незалежність учасники акції відзначили імпровізованим мітингом біля пам’ятника Шевченку.

 

 

ФОТО - Медіапростір

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...