App Store Google Play

Більше тисячі дніпрян з факелами відзначили річницю Бандери урочистим маршем

1 Січня 20:15
Більше тисячі дніпрян з факелами відзначили річницю Бандери урочистим маршем

Більше тисячі мешканців Дніпра зібралися 1 січня на традиційний смолоскипний марш з нагоди дня народження Степана Бандери, передає Медіапростір.

Учасники акції, масовості якої посприяла незвично тепла як для 1 січня погода і численні заклики в соціальних мережах від місцевих депутатів та активістів, зібралися біля "Парку ракет" на площі поруч з будівлями Дніпропетровської ОДА і облради.

Першим ділом учасники Руху опору капітуляції, що виступив одним з організаторів дійства, очистили стіни свого штабу від оманливих наліпок неіснуючого «антиковідного» волонтерського центру.

 

 

«Штаб Руху опору капітуляції Дніпра та Січеславщини повертає собі свої символи. А фейкові "штаби боротьби олійника проти здорового глузду" зникають, як стікають у небуття краплі зимового дощу», - прокоментував ці дії координатор РОК у Дніпрі, депутат обласної ради Андрій Денисенко.

Після кількох емоційних і запальних виступів представників націоналістичного активу Дніпра учасники маршу із смолоскипами вишукувалися у колону і вирушили традиційним маршрутом – вулицями Старокозацькою, Фабра та проспектом Яворницького до пам'ятника молодому Тарасу Шевченку.

 

 

Вшанування річниці з дня народження Провідника українців у їх боротьбі за незалежність учасники акції відзначили імпровізованим мітингом біля пам’ятника Шевченку.

 

 

ФОТО - Медіапростір

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...