App Store Google Play

У Дніпрі з’явилась скульптура на честь диригента Гургена Карапетяна

25.12.2020 20:00
У Дніпрі з’явилась скульптура на честь диригента Гургена Карапетяна

У рамках проєкту «Відчуй Дніпро» у місті відкрили другу бронзову мініскульптуру. Вона присвячена диригенту Гургену Карапетяну.

Про це інформує Дніпроград з посиланням на пресслужбу міськради.

Скульптуру розмістили біля Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана. Як відомо, з 1967 року Карапетян очолював її симфонічний оркестр.

«Усього в рамках проєкту «Відчуй Дніпро» у нас з’явиться 8 скульптур. Усі вони присвячені видатним особистостям чи значущим подіям, які пов’язані з історією Дніпра. Проєкт реалізується завдяки «Бюджету участі», – розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

На скульптурі, яку виготовляли близько 10 днів, зображені руки диригента та ноти. «Руки – це символ усього. Усе, що нас оточує, що відбувається у житті – це справа чиїхось рук. Що вже й казати про руки диригента, який керує цілим оркестром, тож ідея виникла миттєво», – каже автор мініскульптури Гарнік Хачатрян.

Станіслав Карапетян дуже радіє тому, що у Дніпрі з’явився витвір, присвячений його дідусю:

«Мені було всього п’ять років, коли дідусь пішов з життя. Проте навіть у такому малому віці я відчував, яка це велика людина була! Пам’ять про дідуся передається у нашій родині. А завдяки такій ініціативі цю пам’ять з нами можуть розділити мешканці Дніпра та його гості».

Нагадаємо, проєкт «Відчуй Дніпро» стартував цьогоріч на День міста, 12 вересня. Перша бронзова мініскульптура була присвячена Олександру Полю, її розташували біля будівлі Дніпровської міської ради.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...