App Store Google Play

Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет на 2021 рік

23.12.2020 20:00
Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет на 2021 рік

Дніпропетровщина прийняла бюджет-2021 – «за» головний кошторис проголосували 103 депутати із 113 присутніх на сесії обласної ради. Незважаючи на «карантинні» складнощі,  на розвиток інфраструктури передбачили понад 2,5 млрд грн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 «Наш підхід – системний розвиток регіону. Головний кошторис область прийняла вчасно, а отже втілюватимемо важливі інфраструктурні проєкти з першого дня нового року. Працювати будемо злагоджено та на результат», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Бюджет розвитку на 2021 рік – понад 2,5 млрд грн. Це власні надходження регіону та держсубвенція. З них 1 млрд грн спрямують на розбудову соціальної інфраструктури. Зокрема, втілюватимуть програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

1,4 млрд грн бюджету розвитку підуть на розбудову об’єктів житлово-комунального господарства та ремонт доріг. З них 847 млн грн – кошти Державного дорожнього фонду.

220 млн грн спрямують  на покращення екологічної ситуації в регіоні.

Серед особливостей кошторису – зростання видатків на освіту, зокрема, зарплатню педагогів. Субвенцію з держбюджету регіон отримає на чверть більшу – 768 млн грн. А загалом на галузь спрямують майже 2,9 млрд грн.

«Працюючи над обласним бюджетом-2021, врахували економічну ситуацію і ризики COVID-19. Коронавірус та карантин вносять корективи. Заплановані доходи головного кошторису напружені, проте реальні. Вони дозволять фінансувати необхідні видатки. Це означає, що люди зможуть вчасно отримувати зарплату, стипендії, пенсії, соціальну допомогу», – наголосила директорка департаменту фінансів Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Шебеко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...